reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania w dzien podwyższonej temperatury

szamankaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Maj 2021
Postów
15
Witam, staram się z mężem o dziecko przed owulacją, a także w dzień gdy temperatura się podniosła, czy w ten dzień wyzszej temperatury, mogłaby wyjść dziewczynka? Mamy syna i nie ukrywam, że bardzo bym chciała mieć i córkę 🙂, wiem że to głównie loteria i drugiego syna będę tak samo mocno kochać. Tylko zastanawiam się czy jakaś szansa jest na poczęcie córki? Mogłaby któraś z was się wypowiedzieć?
 
reklama
U mnie syn jest z 8dc przy cyklach 28-30 dniowych, teoretycznie zatem z okresu niepłodnego przed owulacją.
Największy wpływ na płeć ma plemnik 🤷‍♀️
 
Witam, staram się z mężem o dziecko przed owulacją, a także w dzień gdy temperatura się podniosła, czy w ten dzień wyzszej temperatury, mogłaby wyjść dziewczynka? Mamy syna i nie ukrywam, że bardzo bym chciała mieć i córkę 🙂, wiem że to głównie loteria i drugiego syna będę tak samo mocno kochać. Tylko zastanawiam się czy jakaś szansa jest na poczęcie córki? Mogłaby któraś z was się wypowiedzieć?
Nie wiem czy to przypadek ale może coś w tym jest-w każdym razie nam się udało "zrobić dziewczynkę" przy pomocy testów owulacyjnych. Jeśli teraz nie zajdziesz w tym cyklu-mozesz wypróbować..na dziewczynkę trzeba współżyć kilka dni przed spodziewana owulacja codziennie robić testy i jak negatyw to współżyjemy a jak już wyjdzie pozytywny to już nie i już najlepiej do końca cyklu nie.
 
Nie wiem czy to przypadek ale może coś w tym jest-w każdym razie nam się udało "zrobić dziewczynkę" przy pomocy testów owulacyjnych. Jeśli teraz nie zajdziesz w tym cyklu-mozesz wypróbować..na dziewczynkę trzeba współżyć kilka dni przed spodziewana owulacja codziennie robić testy i jak negatyw to współżyjemy a jak już wyjdzie pozytywny to już nie i już najlepiej do końca cyklu nie.
Dziękuję za wszelkie odpowiedzi 🙂 właśnie używałam testów i wszystko było przed owulacją, jak testy były negatywne, tylko jeden raz wyszedł prawdopodobnie dzień po owulacji ( troszkę głównie mnie poniosło i się zapomniałam 🤭) , i tylko w głowie mam czy ten jeden raz, że tak ujmę,,zaprzepaści,, szanse na dziewczynkę
 
Witam, staram się z mężem o dziecko przed owulacją, a także w dzień gdy temperatura się podniosła, czy w ten dzień wyzszej temperatury, mogłaby wyjść dziewczynka? Mamy syna i nie ukrywam, że bardzo bym chciała mieć i córkę 🙂, wiem że to głównie loteria i drugiego syna będę tak samo mocno kochać. Tylko zastanawiam się czy jakaś szansa jest na poczęcie córki? Mogłaby któraś z was się wypowiedzieć?
podobno kochanie sie przed dniami plodnymi daje najwieksza szanse, ale jesli chcesz zeby wogole zajsc w ciaze najlepiej to robic kilka razy w tygodniu
 
reklama
podobno kochanie sie przed dniami plodnymi daje najwieksza szanse, ale jesli chcesz zeby wogole zajsc w ciaze najlepiej to robic kilka razy w tygodniu
emm.. bardziej to przed owulacją, jeśli nie masz dni płodnych, to śluz jest nie odpowiedni przez co plemniki nie przeżyją i szyjka jest często zamknięta, większość u mnie była przed owulacją od czasu zakończenia okresu i raz dzien po owulacji..okazało się, że jestem w ciąży 😆 także teraz co będzie to będzie
 
reklama
Do góry