reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Testów nakupowałaś, a może już w ciąży jesteś :D Może to było plamienie implantacyjne albo owulacyjne! Jak coś to testy ciążowe z action polecam, w poprzedniej ciąży dzień po spodziewanej miesiączce z południowego moczu wyszedł pozytywny, a nigdy nawet cienia nie bylo :D
Byłaby świetna niespodzianka gdyby się okazało że jestem w ciąży. Nawet by nie było mi szkoda tych testów wyrzucić lub oddać komuś za darmo
 
reklama
Dlaczego masz takie wrażenie? Jak się wg czujesz?

Jakoś tak mnie rwie w macicy dziwnie i w jajnikach, wsumie jakoś mocno nawet bo ostatni cykl było to delikatniejsze. I tyle narazie. Obawiam się ze mój śluz nie był odpowiedni to „transportu „ plemników. Chciałabym mieć już te dwie kreski, wiem ze jajo pękło i tym bardziej jak się nie uda to się zdoluje.

Amh miałam 3,7 (tak mi się wydaje) , dr powiedziała ze super wynik.
 
Nie, ale jest jedno serduszko [emoji173] wszystko podobno wzorowo i za 3 tygodnie będę mogła posłuchać serduszka [emoji7]
Zuza, jak u lekarza? Będą bliźniaki? :D
20190513_150610.jpeg
 
Jakoś tak mnie rwie w macicy dziwnie i w jajnikach, wsumie jakoś mocno nawet bo ostatni cykl było to delikatniejsze. I tyle narazie. Obawiam się ze mój śluz nie był odpowiedni to „transportu „ plemników. Chciałabym mieć już te dwie kreski, wiem ze jajo pękło i tym bardziej jak się nie uda to się zdoluje.

Amh miałam 3,7 (tak mi się wydaje) , dr powiedziała ze super wynik.
Ja też mam różne bóle.. raz mocniej raz mniej.. raz jak na @ raz jajniki.. Wydaje mi się, że tak działa clo..
 
Testów nakupowałaś, a może już w ciąży jesteś :D Może to było plamienie implantacyjne albo owulacyjne! Jak coś to testy ciążowe z action polecam, w poprzedniej ciąży dzień po spodziewanej miesiączce z południowego moczu wyszedł pozytywny, a nigdy nawet cienia nie bylo :D
W 14dc raczej implatacyjne plamienia jest nie możliwe przy moich długich cyklach. Możliwe że owu byla ale od jutro będę sprawdzać testami może testy pokażą dopiero teraz pik LH. Teraz już się nie opłaca mierzyć temp ale od kolejnego cyklu będę mierzyć i zapisywać dzienną. No i zobaczymy co ten mój gin powie we wtorek.
 
reklama
W 14dc raczej implatacyjne plamienia jest nie możliwe przy moich długich cyklach. Możliwe że owu byla ale od jutro będę sprawdzać testami może testy pokażą dopiero teraz pik LH. Teraz już się nie opłaca mierzyć temp ale od kolejnego cyklu będę mierzyć i zapisywać dzienną. No i zobaczymy co ten mój gin powie we wtorek.
Uwierz, że wszystko jest możliwe.. znajoma zaszła w ciążę dzień po miesiączce.. musiało to być wtedy, bo był to jedyny stosunek w tym miesiącu.. Mnie już chyba nic nie zdziwi! :D
 
Do góry