reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
A wiec tak. Brałam clo od 3 dnia cyklu. Lekarz wywołal pekniecie w 8 dzien i na 9 owulacja. 2 sporaśne jajeczka. Tydzien po tym bolaly mnie jajniki poleciałam na usg a tam.. trzy jajeczka 19 mm !!! I to w terminie 14 dc. Czyli takim normalnym bez wywolywania. I jutro lece znowu zobaczyc czy sa jeszcze, jak duze, a moze popekały.
Czy tez po clo mialyscie tak? Podwojna owulacja ?
 
A wiec tak. Brałam clo od 3 dnia cyklu. Lekarz wywołal pekniecie w 8 dzien i na 9 owulacja. 2 sporaśne jajeczka. Tydzien po tym bolaly mnie jajniki poleciałam na usg a tam.. trzy jajeczka 19 mm !!! I to w terminie 14 dc. Czyli takim normalnym bez wywolywania. I jutro lece znowu zobaczyc czy sa jeszcze, jak duze, a moze popekały.
Czy tez po clo mialyscie tak? Podwojna owulacja ?
Wszystko jest możliwe. Ponieważ jedna owulacja mogła być z lewego jajnika a z prawego kilka dni później. Zdaża się tak.
 
A wiec tak. Brałam clo od 3 dnia cyklu. Lekarz wywołal pekniecie w 8 dzien i na 9 owulacja. 2 sporaśne jajeczka. Tydzien po tym bolaly mnie jajniki poleciałam na usg a tam.. trzy jajeczka 19 mm !!! I to w terminie 14 dc. Czyli takim normalnym bez wywolywania. I jutro lece znowu zobaczyc czy sa jeszcze, jak duze, a moze popekały.
Czy tez po clo mialyscie tak? Podwojna owulacja ?
Ja niestety nie wiem ile było, nie udało mi się zobaczyć na USG, ale po CLO jest to normalne :) dlatego nawet w ulotce pisze, ze jest ryzyko ciąży mnogiej :D
 
Ja niestety nie wiem ile było, nie udało mi się zobaczyć na USG, ale po CLO jest to normalne :) dlatego nawet w ulotce pisze, ze jest ryzyko ciąży mnogiej :D
Zazdroszczę wam że macie ten monitoring... Już 2 razy pisałam do mojego lekarza i mi nie odpisuje a u innego mam wizytę dopiero w marcu...(specjalista w leczeniu niepłodności) Jak dostanę teraz okres to sproboje się do jakiegoś dostać żeby chociaż zobaczyć jak to jest w ostatnim cyklu z clo o ile ktoś mnie przyjmie... Martwi mnie to że nie wiem czy to w ogóle pomaga.... :frown: zaczęłam wątpić w mojego lekarza a chodzę do niego od lat...
 
Hejka co tam dziewczyny? Jak tam wasz monitoring? Stwierdziłam że jak tylko dostanę okres dzwonię do innego lekarza na monitoring chociaż na ten jeden cykl.(o ile mi się do kogoś uda dostać). Mój lekarz odpisał że do końca stycznia jest na urlopie... Ktoś niby go tam zastępuje ale ja sproboje do kogoś innego...
 
reklama
Więc tak miałam w 2dc czy pęcherzyki są. I odrazu kazał mi brać clo. I jadę do niego w 17 stycznia to będzie 12dc.
Wcześniej jak jeździłam między 8dc a 14dc.
 
Do góry