reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Shea27

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Macie jakiś śluz po Clo?
U mnie kilka dni po owulacji i zalewa mnie taki bialy sluz o konsystencji kremu. Kilka dni juz go mam i cholera nie wiem czy przypadkiem nie zwiastuje infekcji

reklama

xPola

Rozwiązania
0
Macie jakiś śluz po Clo?
U mnie kilka dni po owulacji i zalewa mnie taki bialy sluz o konsystencji kremu. Kilka dni juz go mam i cholera nie wiem czy przypadkiem nie zwiastuje infekcji
Ja miałam biały i gęsty, później zmienił się w taki jak twaróg tylko bez gródek.. i teraz znów gęsty i biały.. swoją drogą wczoraj miałam tak mokro, że przeciekło mi na spodnie.. pierwszy raz w życiu taka sytuacja..

Shea27

Rozwiązania
0
Ja miałam biały i gęsty, później zmienił się w taki jak twaróg tylko bez gródek.. i teraz znów gęsty i biały.. swoją drogą wczoraj miałam tak mokro, że przeciekło mi na spodnie.. pierwszy raz w życiu taka sytuacja..
Mi tez mokro. I nie wiem czy tak ma byc

młoda1994

Rozwiązania
0
Ja jutro zamierzam wymusic na ginie drożność. Chocbym miala sie tam poryczeć to zawalcze o to czego chce.
Ja najpierw muszę wywalczyć monitoring owu i clo A jeśli to nie podziała to wtedy będę walczyć o drożność ale jeszcze chce sprawdzić jak tam nasienie mojego męża i czy żołnierze dawaja radę.

Shea27

Rozwiązania
0
Ja najpierw muszę wywalczyć monitoring owu i clo A jeśli to nie podziała to wtedy będę walczyć o drożność ale jeszcze chce sprawdzić jak tam nasienie mojego męża i czy żołnierze dawaja radę.
A badaliscie juz kiedys nasienie?

młoda1994

Rozwiązania
0
My jesteśmy w tym samym dniu cyklu. Ja miałam śluz różowy i plamienie w 14dc pierwszy raz coś takiego miałam. I właśnie nie wiem czy owu byla czy nie bo nic mnie nie bolało
U mnie po owulacji, mam 18dc. Owulacja byla ok 12-13dc

reklama

Shea27

Rozwiązania
0
Kiedyś tak ale takie ogólne i wyszły ok. I gin stwierdził że nie trzeba robić szczegółowego. Ale ja wolę sprawdzić i mieć pewność.
Powinniście zrobic rozszerzone badanie. W ogolnym wyniki moga byc ok a moze byc 0% prawidlowych plemników. Nalezy to sprawdzic

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019