reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Powinniście zrobic rozszerzone badanie. W ogolnym wyniki moga byc ok a moze byc 0% prawidlowych plemników. Nalezy to sprawdzic
W ogólnym też miałam napisane ile ma prawidłowych ile ma leniwych ile ma plemników w 1 ml i ile ma ogólnie plemników. Nie było morfologia nie było ph i nie było lepkości nasienia i nie było ilości plemników nieprawidłowych.

reklama

młoda1994

Rozwiązania
0
Dlatego chce zrobić tutaj w DE szczegółowe żeby było wszystko ujęte.

Shea27

Rozwiązania
0
Ilość prawidłowych plemników w % to morfologia inaczej
W ogólnym też miałam napisane ile ma prawidłowych ile ma leniwych ile ma plemników w 1 ml i ile ma ogólnie plemników. Nie było morfologia nie było ph i nie było lepkości nasienia i nie było ilości plemników nieprawidłowych.

młoda1994

Rozwiązania
0
Ilość prawidłowych plemników w % to morfologia inaczej
A to nie wiedziałam ale myślę że warto powtórzyć i pokazać te wyniki komu trzeba. To napewno nie zaszkodzi. A w razie czego mój m zaczął od dzisiaj zażywać Wit na nasienie o nazwie fertil man. 2x1 ma zażywać będę tego pilnować i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Joanulka

Rozwiązania
0
Macie jakiś śluz po Clo?
U mnie kilka dni po owulacji i zalewa mnie taki bialy sluz o konsystencji kremu. Kilka dni juz go mam i cholera nie wiem czy przypadkiem nie zwiastuje infekcji
Ja zawsze po owulacji taki mam aż do @ wiec luzik, to norma.

RenataKtr

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Miała któraś z Was tak, że brała clo od 2 do 6 dc i przez ten czas odczuwały delikatne bóle brzucha, a 3 dni po skończeniu brania już nic? Mam obawy że nic się nie dzieje u mnie i znów będzie stracony cykl. Do lekarza idę dopiero w poniedziałek ale wiadomo w głowie myśli pełno... Przy takim braniu clo w którym dniu miałyście owulację?

reklama

xPola

Rozwiązania
0
Miała któraś z Was tak, że brała clo od 2 do 6 dc i przez ten czas odczuwały delikatne bóle brzucha, a 3 dni po skończeniu brania już nic? Mam obawy że nic się nie dzieje u mnie i znów będzie stracony cykl. Do lekarza idę dopiero w poniedziałek ale wiadomo w głowie myśli pełno... Przy takim braniu clo w którym dniu miałyście owulację?
Ja mam cykle 32 dniowe, clo brałam od 3 dc i ovu była jakoś 13-14 dc.. Też myślałam, że już nic z tego, ale jakoś właśnie w 14dc wieczorem zaczęłam czuć jajniki..

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019