reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
No to coś się musi dziać. Moim zdaniem to chyba nie jest normalne że okres ci się spóźnia A ciąży nadal brak. Ale mam nadzieję że jednak okaże się że to ciaza bo każdej z nas się już by przydało aby ujrzeć dwie kreski na teście.
Też właśnie tak miałam, że okresu brak i ciąży też. U mnie wyszły policystycznw jajniki i co za tym idzie problemy z owulacja. Dostałam wtedy duphaston i miałam brać od 14dc przez 2 miesiące. Potem poszłam w 12 i 14dc ale niestety nie było żadnego pęcherzyka dominującego i znów duphaston a od tego cyklu zaczęłam clo.
 
reklama
Też właśnie tak miałam, że okresu brak i ciąży też. U mnie wyszły policystycznw jajniki i co za tym idzie problemy z owulacja. Dostałam wtedy duphaston i miałam brać od 14dc przez 2 miesiące. Potem poszłam w 12 i 14dc ale niestety nie było żadnego pęcherzyka dominującego i znów duphaston a od tego cyklu zaczęłam clo.
No tak ale wyszło PCOS a koleżanka chyba tego nie ma hormony ok więc myślę że bez powodu się to nie dzieje. Ale nie wiem właśnie. Ja też mam nieregularne cykle hormony ok PCOS nie mam ale prawdopodobnie cukrzyca i mam sporą nadwagę więc pewnie przez to. Ale od nowego cyklu będę brała agnus castus i może pomoże mi uregulować cykle i jeszcze 21 maja jadę do gin i będę na ten temat rozmawiać.
 
Do góry