reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Jak tam kochana? Jak się czujesz? Co u Ciebie?

Z jakimi innymi lekami kochana? Wiesz coś więcej?

Hej :) dzięki ze pytasz. Zapierdziel mam bo remont w domu, maluje futryny, sprzątam i kupę innych rzeczy. Od rana do nocy już drugi tydzień, ale dobrze bo nie myśle w ogóle o ciąży- relaks psychiczny można powiedzieć.
Odliczam do poniedziałku i wizyty w klinice, ciekawość mnie zżera.
Co do symptomów to nie mam żadnych kompletnie wiec czekam cierpliwie na kolejny cykl i mam nadzieje ze odbędzie się inseminacja wtedy.
Jak u Cibie?
 
Hej :) dzięki ze pytasz. Zapierdziel mam bo remont w domu, maluje futryny, sprzątam i kupę innych rzeczy. Od rana do nocy już drugi tydzień, ale dobrze bo nie myśle w ogóle o ciąży- relaks psychiczny można powiedzieć.
Odliczam do poniedziałku i wizyty w klinice, ciekawość mnie zżera.
Co do symptomów to nie mam żadnych kompletnie wiec czekam cierpliwie na kolejny cykl i mam nadzieje ze odbędzie się inseminacja wtedy.
Jak u Cibie?
U mnie dzieją się cuda.. różne śluzy, bóle brzucha.. myślę, że w środę przyjdzie @ .. brzuch boli mnie już od 2 tygodni... ja nakręciłam się na ten cykl.. lekarz powiedział, że powinno się udać, a ja martwie się co będzie jak się nie uda.. wtedy też będzie czekało mnie iui.. Powiem Ci, że też czekam na Twoją wizytę :) Jestem ciekwa czy szybko to u Ciebie pójdzie..
 
U mnie dzieją się cuda.. różne śluzy, bóle brzucha.. myślę, że w środę przyjdzie @ .. brzuch boli mnie już od 2 tygodni... ja nakręciłam się na ten cykl.. lekarz powiedział, że powinno się udać, a ja martwie się co będzie jak się nie uda.. wtedy też będzie czekało mnie iui.. Powiem Ci, że też czekam na Twoją wizytę :) Jestem ciekwa czy szybko to u Ciebie pójdzie..

Oby sie udało w kolejnym cyklu czyli za 2 tyg
 
Z tego co wiem trzeba porobić jakieś badania i czekać na wyniki.. myślisz, że się wyrobisz?

Tak, bo badania mi wszystkie zrobią na miejscu i wyniki będą mieli do 10 dni, ale czy tak się stanie to nie wiem, przewiduje tylko. Jak nie to koniec czerwca/początek lipca kolejna owulacja wiec na luzie, już tyle czekam to poczekam jeszcze trochę! Może będę mieć dzidzie na wiosnę [emoji76]
 
Część dziewczyny, mam pytanie odnośnie testow owu: czy ten na zdjęciu może być już uznany za pozytywny, nie wiem z jakiej firmy jest ponieważ dostałam je od siostry, bo jej zostały. Przyznam że jak w poprzednich cyklach robiłam to nigdy nie wyszła mi taka dosyć mocna kreska. Również życzę wspaniałego weekendu;) my dzisiaj balujemy na weselu ;)
974027
 
reklama
Część dziewczyny, mam pytanie odnośnie testow owu: czy ten na zdjęciu może być już uznany za pozytywny, nie wiem z jakiej firmy jest ponieważ dostałam je od siostry, bo jej zostały. Przyznam że jak w poprzednich cyklach robiłam to nigdy nie wyszła mi taka dosyć mocna kreska. Również życzę wspaniałego weekendu;) my dzisiaj balujemy na weselu ;)Zobacz załącznik 974027
Jeśli ta kreska mocniejsza jest to kreska testowa to tak test jest pozytywny. Ogólnie jeśli robisz testy owu to uznaje się za pozytyw jeśli kreska testową ma ten sam kolor co kontrolna lub testową jest ciemniejsza od kontrolnej. A jeśli kreska jest testową jest jaśniejsza od kontrolnej to wynik jest negatywny. Przy każdym teście powinna być ulotka A jeśli nie ma to na opakowaniu z testu powinien być rysunek który pokazuje jaki wynik testu uznać za pozytyw A który za negatyw.
 
Do góry