reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
@Kinia90 tez trzymam mocno kciuki za Ciebie. Czekam na wiadomość.
@Lusia125 to dobrze że juz masz jakiegoś lekarza. Może teraz pomoże Ci sprawdzić owulacje. Na kiedy masz wizytę?
24 styczeń czyli 9dc zobaczy co i jak jak bd potrzeba to jeszcze później przyjmie... Był zdziwiony że nie mam monitoringu... Nie jest to jakiś super lekarz ale ten mój niby dobry specjalista a jest jak jest...
 
Gigi_ a ty kiedy powinnaś mieć @?
Ja jest po @. Miałam 06.01.19. Dzisiaj już 12 dc więc owulacja powinna wystąpić jadę na kontrolę i możliwe że zastrzyk. Kolejna powinna przyjść 06.02.19 a to się okaże.
Też właśnie się zdziwiłam że dostałaś clo a bez monitoringu. Więc będzie wiedziała na czym stoisz
 
reklama
Ja jest po @. Miałam 06.01.19. Dzisiaj już 12 dc więc owulacja powinna wystąpić jadę na kontrolę i możliwe że zastrzyk. Kolejna powinna przyjść 06.02.19 a to się okaże.
Też właśnie się zdziwiłam że dostałaś clo a bez monitoringu. Więc będzie wiedziała na czym stoisz
To za ciebie też trzymam kciuki oby przytulanki były owocne ;)
 
Do góry