reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Już nie mogłam wytrzymać. Aczkolwiek nie mam jakichkolwiek objawów. Także test na pewno za 3dni taki sam.
Nie każda kobieta ma objawy ciążowe. Tym bardziej że jesteś 3 dni przed @ Więc jeszcze jest czas na objawy. One mogą się pojawić dopiero między 4-6tyg albo możesz ich nie mieć przez całą ciążę prócz braku miesiączki i rosnącego brzucha.
 
Tak [emoji7] w sobotę start 9tc :). A nawet nie wiem [emoji85] za 2 tygodnie mam wizytę to już będzie 10tc leciał i zobaczymy co powie:) jak na razie nawet mi karty ciąży jeszcze nie założyłaSuper! Gratulacje [emoji847]
A jak się czujesz? Czasem do was jeszcze zaglądam ciągle trzymam kciuki kochane i gratuluję tym którym się udalo:) mi założył kartę w 6tc jak pojawiło się serduszko.
 
Od wczoraj od południa nie mam mdłości no i oczywiście schiza w głowie [emoji85] wiem, że to przychodzi i odchodzi, ale weź sobie wytłumacz... no nie da się. Ja byłam w 7tc i też było serduszko, ale dała mi tylko badania do zrobenia a karta pewnie następnym razem. A jak Ty się czujesz? [emoji847]
A jak się czujesz? Czasem do was jeszcze zaglądam ciągle trzymam kciuki kochane i gratuluję tym którym się udalo:) mi założył kartę w 6tc jak pojawiło się serduszko.
 
Od wczoraj od południa nie mam mdłości no i oczywiście schiza w głowie [emoji85] wiem, że to przychodzi i odchodzi, ale weź sobie wytłumacz... no nie da się. Ja byłam w 7tc i też było serduszko, ale dała mi tylko badania do zrobenia a karta pewnie następnym razem. A jak Ty się czujesz? [emoji847]
Dobrze. Ogólnie tylko mega zmęczenie i ból piersi. Cieszę się że nie wymiotuje :) pewnie ci już założy. Ja mam 10 czerwca kolejne badanie to najwazniejsze:)
 
reklama
Do góry