reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Tak sobie myśle dziewczyny...może to i dobrze ze ja nie zaszłam teraz. Chora jestem 4tydzien, katar i kaszel ropny, antybiotyk. Może natura wiedziała co robi i dlaczego.
 
Hej dziewczyny,widzę że orientujecie się dużo bardziej niż ja,więc może mi doradzicie?Moja sytuacja wygląda nastepujaco: mam niedoczynność tarczycy,biorę L-thyroxin 125mg, oczywiście duuuza nadwaga z którą walczę.Ostatnio gin.przepisal mi (chyba tak na odczepne) clo 2x5 dni... bo stwierdzil ze najpierw musze uregulowac tarczyce..minęły 4 tygodnie,okresu brak...wczoraj na wkladce miałam mały glutek krwi,pomyślałam że okres...Ale nic z tego,zrobiłam test-1 kreska..kolejny dzien,okresu nadal brak.Ehh już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć...ten glutek mnie ciągle zastanawia? doradzicie coś?pozdrawiam
 
Witaj. Również choruje na niedoczynność ale w dodatku mam hashimoto padaczke i również walczę z otyłością. Na tarczyce biorę euthyrox n150 hormony mam ok. Clo nie biorę ale jeśli chodzi o test to powtórz za kilka dni bo może jeszcze jest za wcześnie lub masz zbyt mało hormonu ciazowego w moczu.

Bardziej od testów domowych polecam betę hcg z krwi bo ona jest już mniej więcej wykrywalna 3dni przed terminem @
 
Hej dziewczyny pewnie macie większe doświadczenie niż ja.
Jestem po 3 monitoringach i niestety brak owu.
Teraz jestem na clo i aromek 2*1 od 2-7 d.
I teraz moje pytanie jutro mam 11dc jadę na monitoring i się zastanawiam po jakim czasie czyli w którym DC może się pojawić owulacja
 
Hej dziewczyny dzis bylam na monitoringu jeden z dwoch pecherzykow pekl drugi tylko troche w tym prawidlowym jest ladne cialko zolte lekarz powiedzial ze liczy na to ze sie udalo a jesli nie to czeka mnie histeroskopia juz mi dal skierowanie boje sie tego badania boje sie narkozy i wynikow ze cos jest nie tak od dzis mam brac rowniez luteine. A co do wiesiolka powiedzial ze moge brac caly cykl wiec bede brala. Trzymajcie kciuki ja mam wielka nadzieje ze sie udalo postaram sie o tym nie myslec az do testowania.
 
Trzymam mocno [emoji110]
Hej dziewczyny dzis bylam na monitoringu jeden z dwoch pecherzykow pekl drugi tylko troche w tym prawidlowym jest ladne cialko zolte lekarz powiedzial ze liczy na to ze sie udalo a jesli nie to czeka mnie histeroskopia juz mi dal skierowanie boje sie tego badania boje sie narkozy i wynikow ze cos jest nie tak od dzis mam brac rowniez luteine. A co do wiesiolka powiedzial ze moge brac caly cykl wiec bede brala. Trzymajcie kciuki ja mam wielka nadzieje ze sie udalo postaram sie o tym nie myslec az do testowania.
 
reklama
Ro
Hej dziewczyny dzis bylam na monitoringu jeden z dwoch pecherzykow pekl drugi tylko troche w tym prawidlowym jest ladne cialko zolte lekarz powiedzial ze liczy na to ze sie udalo a jesli nie to czeka mnie histeroskopia juz mi dal skierowanie boje sie tego badania boje sie narkozy i wynikow ze cos jest nie tak od dzis mam brac rowniez luteine. A co do wiesiolka powiedzial ze moge brac caly cykl wiec bede brala. Trzymajcie kciuki ja mam wielka nadzieje ze sie udalo postaram sie o tym nie myslec az do testowania.
Również trzymam kciuki!
 
Do góry