reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

U mnie w 15dc pęcherzyk był 16mm i lekarz powiedział że za 3-4 dni owu. Kupiłam w aptece testy owulacyjne i od tego dnia zaczęłam robić, ale do tej pory żaden nie wyszedl ( bledziutka kreska). Dziś 20dc. Niestety mojego lekarza nie ma przez najbliższy tydzień. Myślicie, że jestem jeszcze przed owu? Czy raczej już mogła być choć testy nie wskazywały? Czy może w tym miesiącu nie bedzie?
 
reklama
Hej dziewczyny dzis bylam na monitoringu jeden z dwoch pecherzykow pekl drugi tylko troche w tym prawidlowym jest ladne cialko zolte lekarz powiedzial ze liczy na to ze sie udalo a jesli nie to czeka mnie histeroskopia juz mi dal skierowanie boje sie tego badania boje sie narkozy i wynikow ze cos jest nie tak od dzis mam brac rowniez luteine. A co do wiesiolka powiedzial ze moge brac caly cykl wiec bede brala. Trzymajcie kciuki ja mam wielka nadzieje ze sie udalo postaram sie o tym nie myslec az do testowania.
Kochana trzymam kciuki. [emoji110][emoji110]
 
U mnie w 15dc pęcherzyk był 16mm i lekarz powiedział że za 3-4 dni owu. Kupiłam w aptece testy owulacyjne i od tego dnia zaczęłam robić, ale do tej pory żaden nie wyszedl ( bledziutka kreska). Dziś 20dc. Niestety mojego lekarza nie ma przez najbliższy tydzień. Myślicie, że jestem jeszcze przed owu? Czy raczej już mogła być choć testy nie wskazywały? Czy może w tym miesiącu nie bedzie?
A nie masz możliwość iść gdzieś do gin aby zobaczył czy owu byla? Dzisiaj dopiero 20dc więc będzie witać płyn w zatoce daglasa i to będzie oznaczało że pęcherzyk pękł.
 
Dziewczyny mam pytanie czy jak dziś na monitoringu po clo wyszły mi 2 pęcherzyki 16mm i 12,8mm i dziś jest 11dc i kolejna kontrola w czwartek 14dc to czy becherzyki jeszcze urosną ?? Czy jest szansa że coś z tego będzie ??
Dopiero zaczynam zz clo 1 monitoring bo po wcześniejszych monitoringach bez clo bo zrobieniu kompletu badań i wszystko w normie niestety przez 3cykle z rzędu brak owu.
Trochę się martwię czy coś się uda w tym cyklu czy znów nic :(
 
Ten dominujący który ma dzisiaj 16 mm A pęcherzyki rosnąl mniej więcej 2 mm na dobę to powinien pęknąć. Ale nie ma 100 pewności. To potwierdzi tylko gin na usg jak nie będzie pęcherzyka i zobaczy płyn w zatoce daglasa.

Mogę doradzić żeby dzisiaj były Przytulanki i od po jutra czyli środy dziennie przez 3 dni.
Dziewczyny mam pytanie czy jak dziś na monitoringu po clo wyszły mi 2 pęcherzyki 16mm i 12,8mm i dziś jest 11dc i kolejna kontrola w czwartek 14dc to czy becherzyki jeszcze urosną ?? Czy jest szansa że coś z tego będzie ??
Dopiero zaczynam zz clo 1 monitoring bo po wcześniejszych monitoringach bez clo bo zrobieniu kompletu badań i wszystko w normie niestety przez 3cykle z rzędu brak owu.
Trochę się martwię czy coś się uda w tym cyklu czy znów nic :(
 
Dziewczyny mam pytanie czy jak dziś na monitoringu po clo wyszły mi 2 pęcherzyki 16mm i 12,8mm i dziś jest 11dc i kolejna kontrola w czwartek 14dc to czy becherzyki jeszcze urosną ?? Czy jest szansa że coś z tego będzie ??
Dopiero zaczynam zz clo 1 monitoring bo po wcześniejszych monitoringach bez clo bo zrobieniu kompletu badań i wszystko w normie niestety przez 3cykle z rzędu brak owu.
Trochę się martwię czy coś się uda w tym cyklu czy znów nic :(
Powiem Ci tak ja też po CLO i w 10 dc był 1 pęcherzyk 14mm i kilka małych a w 14 dc był juch pęcherzyk 22 mm i na 15 dc dostałam zastrzyk pregnyl
 
Dziękuję za odpowiedź aż mi się zrobiło troszkę lżej bo myślałam już że nic z tego nie będzie że on za malutki. Kolejne światełko w moim ciemnym tunelu
Powiem Ci tak ja też po CLO i w 10 dc był 1 pęcherzyk 14mm i kilka małych a w 14 dc był juch pęcherzyk 22 mm i na 15 dc dostałam zastrzyk pregnyl
 
Dziękuję za odpowiedź aż mi się zrobiło troszkę lżej bo myślałam już że nic z tego nie będzie że on za malutki. Kolejne światełko w moim ciemnym tunelu
Ja też się bałam, że mi nie urośnie a urósł a potem po zastrzyku bałam się że mi nie pękł a pękł więc spokojnie.
 
reklama
Do góry