reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Przed ciążą brałam clo w czerwcu w lipcu nie wzięłam a w sierpniu wzięłam dostałam zastrzyk i się udało.
 
Jestem już po wizycie i już w domu. Więc tak jest kilka pęcherzyków na lewym i na prawym. Ładne endometrium. Pęcherzyki mają po 17mm mam poczekać do soboty i rano wykonać zastrzyk tak więc jeszcze do soboty biorę olej z wiesiołka A potem siemienie lniane.
 
Jestem już po wizycie i już w domu. Więc tak jest kilka pęcherzyków na lewym i na prawym. Ładne endometrium. Pęcherzyki mają po 17mm mam poczekać do soboty i rano wykonać zastrzyk tak więc jeszcze do soboty biorę olej z wiesiołka A potem siemienie lniane.
Bierzesz ten olej z wiesiolka? Lekarz ci mówił żebyś brała? Ja przed stosowaniem clo brałam chyba 3 miesiące do czasu owu...
 
Jestem już po wizycie i już w domu. Więc tak jest kilka pęcherzyków na lewym i na prawym. Ładne endometrium. Pęcherzyki mają po 17mm mam poczekać do soboty i rano wykonać zastrzyk tak więc jeszcze do soboty biorę olej z wiesiołka A potem siemienie lniane.
Noo to brzmi bardzo obiecująco :) chyba coś z tego będzie :yes: a ten zastrzyk musisz zrobić sama ? Jak to w ogóle wyglada?
 
@Lusia125 zaczęłam brać ponieważ po stracie w 10 tygodniu teraz śluz plodny jest bardzo skapy. Jest to trochę ale jest to bardzo mało. Tak więc biorę to do owulacji. Czyli dzisiaj ostatnia porcja i jutro zastrzyk. Lekarz mi nie zabronił bo to jest suplement diety więc nic nie szkodzi przy braniu z clo.
@Kinia90 owszem zapowiada się obiecująco. Tak zastrzyk robię sama ponieważ w sobotę i piątek on nie przyjmuje. Do soboty pęcherzyki i endometrium podrośnie i kazał zrobić. Robię go w brzuch koło pępka i rano.
We wcześniejszym cyklu zrobiły mi w gabinecie pielegniarka bo już pęcherzyki były spore.
 
Dziewczyny! Jestem juz 14 dni po clo... bola Mnie jajniki... juz sama nie wiem co mam robic. Lekarz, ktory Mnie prowadzi jest w szpitalu z przyczyn zdrowotnych.. Mam klucie w prawym jajniku jakby torbiele... tak mam niestety PCOS... a na dodatek normalny @ spoznia sie 31 dni... :/ juz sama nie wiem co robic. Lekarz Mimo zaniku @ kazal brac clo. Wzielam. Zadnych objawow nie mialam.. procz tego ze boli prawy jajnik.czy ktoras z Was tak miala? Czy to nie jest przypadkiem przestymulowanie? Czy to moze oznaka dzidzi?( mocno w to watpie) ale moze jednak???
 
reklama
Dziewczyny! Jestem juz 14 dni po clo... bola Mnie jajniki... juz sama nie wiem co mam robic. Lekarz, ktory Mnie prowadzi jest w szpitalu z przyczyn zdrowotnych.. Mam klucie w prawym jajniku jakby torbiele... tak mam niestety PCOS... a na dodatek normalny @ spoznia sie 31 dni... :/ juz sama nie wiem co robic. Lekarz Mimo zaniku @ kazal brac clo. Wzielam. Zadnych objawow nie mialam.. procz tego ze boli prawy jajnik.czy ktoras z Was tak miala? Czy to nie jest przypadkiem przestymulowanie? Czy to moze oznaka dzidzi?( mocno w to watpie) ale moze jednak???
Hmm test pewnie jeszcze nie pokaże co? Bo jak 14 dni po clo czyli jakoś po owu... Mnie też strasznie bolaly jajniki najbardziej przy owu... Coś strasznego a wcześniej tego nie miałam... Albo poczekaj albo idź do innego lekarza... Ale jajniki mogą boleć... Ja się z bólu aż zwijalam przy pierwszym cyklu, w drugim już było ok
 
Do góry