reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Hej,a jestes na clo?bo ja dzis zaczynam od 5 do 10dnia cyklu.a potem mam zrobic zastrzyk jak owu test bedzie dodatni.mialas juz kiedys zastrzyk?chodzi mi o to jak dlugo zanim on zaczyna dzialac:)?
Pierwszy raz mialam zastrzyk ale wlasnie z tym, ze mialam domiesniowo a nie podskornie. Mi lekarz powiedzial, ze srednio do 12stu godzin powinno juz wszystko pękać. Ja mialam robiony ok. Godziny 14stej a wieczorem bardzo bolal jajnik, na ktorym byly 2 duze pecherzyki :)
 
reklama
Dziewczyny kiedy robilyscie test po zaztrzyku pregnyl? Ja jutro będzie 11 dni po zastrzyku i chce zrobić test.
 
Hej dziewczyny ja dziś po starcie z clo mam wychodowac e 2 pęcherzyki i dziś zastrzyk z ovitrel i działamy na dzień dziecka :)
 
Robiłam test 1 kreska [emoji3525]
Kochana z testami bywa różnie. Czasami nawet w dniu @ nie wyjdzie.

Ja robiłam w 33dc A dzisiaj mam 35dc i test wyszedł 2 dni temu negatyw. Jestem dzisiaj 5 dni po terminie @ czekam do środy Jeśli @ Nie będzie robię drugi test i to będzie już 8 dni po terminie.

Póki nie ma @ jest nadzieja. Nie potrzebnie chyba robiłaś test 3 dni przed terminem @
 
reklama
Do góry