reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ja tez mam miec laparo i histeroskopie dosc ze mnie ta narkoza przeraza to ostatnio uslyszalam ze moje beda miec koszty 6,5 tys oby to nie byla prawda i oby to bylo na nfz[emoji53]
Lekarz podejrzewa że mogę mieć jakieś drobne zrosty więc chce zrobić badanie laparoskopem przez pępek i od razu jeśli takowe faktycznie będą usunąć je. A później insyminacja.
 
reklama
Staramy się już 4 lata. Od jakiś 2 chodziliśmy od lekarza do lekarza ( teraz trafiliśmy na specjalistę który ma konkretny plan dzialania). W dzieciństwie miałam usuwany wyrostek robaczkowy i możliwe że przez to mam zrosty. Miałam już robione badanie HSG i tu wyszło że jest ok, ze wszystko drożne ale mój pan dr twierdzi że mogą być jakieś nieduże nieprawidłowości, że kontrast przepłynął w trakcie badania ale już żołnierze nie dają rady. Mąż oczywiście przebadany i wszytko jest ok. Ja mam dodatkowo PCOS. Także nie jest łatwo ale nie poddajemy się i jestem pewna że w końcówce roku będę w ciąży. Grunt to pozytywne myślenie [emoji4]
Aha a ile się staracie? I miałaś jakieś problemy ze masz te zrosty? Podpytuje bo mi lekarz po clo też koniecznie chciał robić laparoskopia bo twierdził że może mam niedrozne jajowody
 
Do tej pory wszystko miałam na NFZ choć do lekarza chodzę prywatnie. Już same wizyty to niemały koszt. Sama się martwię jak będzie dalej bo sumy za badania i zabiegi są drakonskie. Kiedyś ktoś mi podpowiedział żeby znaleźć lekarza, nie dość że dobrego w swojej dziedzinie, to też takiego który pracuje w szpitalu. Jeśli takiego masz to oni często przyjmują swoje pacjentki na oddział i robią te wszystkie badania za darmo. Mój jest ordynatorem w jednym ze szpitali więc liczę że uda mi się zrobić przynajmniej większość niezbędnych badań na NFZ.
Ja tez mam miec laparo i histeroskopie dosc ze mnie ta narkoza przeraza to ostatnio uslyszalam ze moje beda miec koszty 6,5 tys oby to nie byla prawda i oby to bylo na nfz[emoji53]
 
Staramy się już 4 lata. Od jakiś 2 chodziliśmy od lekarza do lekarza ( teraz trafiliśmy na specjalistę który ma konkretny plan dzialania). W dzieciństwie miałam usuwany wyrostek robaczkowy i możliwe że przez to mam zrosty. Miałam już robione badanie HSG i tu wyszło że jest ok, ze wszystko drożne ale mój pan dr twierdzi że mogą być jakieś nieduże nieprawidłowości, że kontrast przepłynął w trakcie badania ale już żołnierze nie dają rady. Mąż oczywiście przebadany i wszytko jest ok. Ja mam dodatkowo PCOS. Także nie jest łatwo ale nie poddajemy się i jestem pewna że w końcówce roku będę w ciąży. Grunt to pozytywne myślenie [emoji4]
Ahaaa to lepiej zrobić to badanie. Trzymam kciuki:) :*
 
Witam 2 cykl z clo. Dzisiaj tj.10dc na monitoringu owulacji były 2 dominujące pęcherzyki. W lewym 1.70 cm a w prawym 1.79 cm. Tylko niestety endometrium cienkie no ale może 5mm starczy. Dzisiaj zastrzyk z ovitrele. No i zobaczymy czy się uda. Tak bardzo bym chciała
 
Witam 2 cykl z clo. Dzisiaj tj.10dc na monitoringu owulacji były 2 dominujące pęcherzyki. W lewym 1.70 cm a w prawym 1.79 cm. Tylko niestety endometrium cienkie no ale może 5mm starczy. Dzisiaj zastrzyk z ovitrele. No i zobaczymy czy się uda. Tak bardzo bym chciała
Trzymam kciuki. Ja jestem 4 cykl na clo i zastrzyku z pregnylu. Jutro mam termin @ ale znając życie będzie 1 kreska.
 
reklama
Dziewczyny dziś mam 28dc i zaczął mnie boleć brzuch jak na okres i to dosyć intensywnie. Non stop biegam do łazienki, bo wydaje mi się że już dostałam @, jednak mam tylko sporo gęstego, ciągnącego się, różowego śluzu..
 
Do góry