reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
ulotka.
ja bym na własną ręke nie brała.
Ja nie mam wyjścia tu żaden gin nie chce pomóc. Mówią mi że mam nieregularne okresu przez swoją wagę ale ja nie mam nadwagi od 6 miesięcy tylko od paru lat i wcześniej miałam regularne miesiączki hormony też mam ok. I nie wiem skąd takie opznienia u mnie.

Lusia125

Rozwiązania
0
Tylko ja chce to brać na własną rękę. I nie wiem czy to się bierze w czasie @ czy po @
Ja również na własną rękę bym tego nie brała to silny lek... Uważam że przy braniu powinien być monitoring, czego mój lekarz mi nie zlecił i szukałam innego i dobrze że szłam. Można nabawic się torbieli... Ale decyzja należy do ciebie :)

Niepatrzwstecz

Rozwiązania
0
Ja również na własną rękę bym tego nie brała to silny lek... Uważam że przy braniu powinien być monitoring, czego mój lekarz mi nie zlecił i szukałam innego i dobrze że szłam. Można nabawic się torbieli... Ale decyzja należy do ciebie :)
ja w lipcu ide do innego gin sie skonsultować, może on coś bardziej poradzi.

młoda1994

Rozwiązania
0
Właśnie przeczytałam ulotkę. Ja choruje na padaczke więc mogę sobie clo wybić z głowy. I również mam problem ze wzrokiem więc tym bardziej nie będę brała tych leków. Na własną rękę. Poczekam do wizyty do gin jeszcze parę dni bo mam termin na 18czerwca. Póki co zamówiłam sobie saszetki do picia które mogą zażywać nawet kobiety w ciąży i karmiące piersią. Może to mi wyreguluje cykle. A jak już wyreguluje mu cykle to będzie łatwiej sprawdzić czy owu jest bo przy nieregularnych cyklach monitoring jest nie możliwy.

reklama

Lusia125

Rozwiązania
0
Właśnie przeczytałam ulotkę. Ja choruje na padaczke więc mogę sobie clo wybić z głowy. I również mam problem ze wzrokiem więc tym bardziej nie będę brała tych leków. Na własną rękę. Poczekam do wizyty do gin jeszcze parę dni bo mam termin na 18czerwca. Póki co zamówiłam sobie saszetki do picia które mogą zażywać nawet kobiety w ciąży i karmiące piersią. Może to mi wyreguluje cykle. A jak już wyreguluje mu cykle to będzie łatwiej sprawdzić czy owu jest bo przy nieregularnych cyklach monitoring jest nie możliwy.
Trzymam kciuki żeby pomoglo:) no ja miałam baaardzo dużo efektów ubocznych po stosowaniu clo... Najlepiej udaj się do lekarza może on coś doradzi :)