reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Trzymam kciuki żeby pomoglo:) no ja miałam baaardzo dużo efektów ubocznych po stosowaniu clo... Najlepiej udaj się do lekarza może on coś doradzi :)
Mam wizytę w DE u polskiego gin jadę 18 czerwca więc jeszcze trochę. Cała nadzieja jeszcze w nim. Może mi pomoże.

reklama

kolor nadzieji

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny u mnie dziś 25dc w niedzielę miałam testowac i właśnie zauważyłam że mam lekko zabarwiony śluz na brązowo czy to już koniec moich nadzieji w tym cyklu?

xPola

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny u mnie dziś 25dc w niedzielę miałam testowac i właśnie zauważyłam że mam lekko zabarwiony śluz na brązowo czy to już koniec moich nadzieji w tym cyklu?
Kochana, czytałam różne przypadki i w sumie to może oznaczać i ciążę i zbliżającą się miesiączke, ale nie nakręcaj się.. lepiej oswoić się z myślą, że to @ i później się ewentualnie pozytywnie zaskoczyć niż odwrotnie..

kolor nadzieji

Rozwiązania
0
No właśnie nie wiem co o tym myśleć wszystkim już tak niedaleko tej niedzieli mam nadzieję że to jednorazowe i że się to nie rozkręci i będę mogła zatestowac bo nie chce żeby przyszla@ nie chce jej nie będę ukrywać że nastawiłam się na jej brak i chce przy tym pozostać nie będę się nastawiać na @ bo jej poprostu nie chce jestem tak zawzięta w tym cyklu że nawet jak ona przyjdzie to udam że jej nie ma
Kochana, czytałam różne przypadki i w sumie to może oznaczać i ciążę i zbliżającą się miesiączke, ale nie nakręcaj się.. lepiej oswoić się z myślą, że to @ i później się ewentualnie pozytywnie zaskoczyć niż odwrotnie..

Lusia125

Rozwiązania
0
Jakie miałaś efekty uboczne po CLO?
Straszne bóle brzucha, wypadaly mi włosy garściami, gorzej widziałam, przesuszala mi się strasznie skora( zawsze miałam sucha ale wtedy to była masakra), zawroty głowy. Ale po odstawieniu wszystko przeszlo:) najgorszy był ten ból brzucha i te włosy... Na szczęście włosy w miarę doszły do siebie bo brałam tylko 3 miesiące

aniajg2

Rozwiązania
0
A ty masz jakieś? Każda może mieć co innego albo w ogóle... Nie ma na to zasady jak z każdym lekiem.
Ja ogólnie czułam się dobrze tylko tylam. Brałam 4 cykle ale niestety nic z tego nie wyszło. Teraz przez wakacje odpoczywam o tabletek, liczenia dni itd. Zamierzam się dobrze bawić i o niczym nie myśleć. A jak u Ciebie?

Lusia125

Rozwiązania
0
Ja ogólnie czułam się dobrze tylko tylam. Brałam 4 cykle ale niestety nic z tego nie wyszło. Teraz przez wakacje odpoczywam o tabletek, liczenia dni itd. Zamierzam się dobrze bawić i o niczym nie myśleć. A jak u Ciebie?
No to super i zobaczysz że wtedy się właśnie uda. Tak było u nas i Tobie też tego życzę :*** trzymam kciuki. A u mnie dobrze :) do przodu:)

reklama

Lena3386

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było. Mamy tu jakieś dobre nowiny? u mnie nic specjalnego dlatego też siedzę cicho ten cykl z CLO zupełnie inny niż poprzedni nic nie czuje. Żadnych objawów brak bólu jajników. Tym razem nawet testow owulacyjnych nie robiłam uznałam że na spokojnie. Co nie znaczy że odpuscilismy, przytulam się ale nie wg kalendarza tak jakoś postawiliśmy w tym cyklu na spontaniczność. Musiałam troszkę wyluzować mam 19 czerwca wizytę u lekarza więc zobaczymy co dalej. A co u Was jakieś zmiany?