reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Biorę clo w innym celu więc nie monitoruje.
Z obserwacji wnioskuję że owu była.
Ja dzisiaj byłam u polskiego gin w DE pytałam o clo na wyregulowanie okresu to powiedział że pierwszy raz o tym słyszy że clo reguluje okres. I właśnie tłumaczył mi że to jest na stymulacje owulacji.

Ale co lekarz inna opinia. Życzę aby ci ta dawka 3x1 pomogła na uregulowanie okresu i abyś zaszła w szczęśliwa i zdrowa ciążę.

Ja otrzymałam dzisiaj skierowanie od gin do kliniki leczenia niepłodności A 20.06 idziemy z mężem do urologa po wyniki krwi i nasienia. Zobaczymy czy mąż jest zdrowy.
 
Ja dzisiaj byłam u polskiego gin w DE pytałam o clo na wyregulowanie okresu to powiedział że pierwszy raz o tym słyszy że clo reguluje okres. I właśnie tłumaczył mi że to jest na stymulacje owulacji.

Ale co lekarz inna opinia. Życzę aby ci ta dawka 3x1 pomogła na uregulowanie okresu i abyś zaszła w szczęśliwa i zdrowa ciążę.

Ja otrzymałam dzisiaj skierowanie od gin do kliniki leczenia niepłodności A 20.06 idziemy z mężem do urologa po wyniki krwi i nasienia. Zobaczymy czy mąż jest zdrowy.
Nie ma co wnikać w sprawy innych.
 
Biorę clo w innym celu więc nie monitoruje.
Z obserwacji wnioskuję że owu była.
W sumie ja odkąd biorę Clo mam regularne miesiączki praktycznie co do dnia. Miesiączką po 1 cyklu dokładnie w 32 dc. Po 2 cyklu 31 dc. Piłam też saszetki Miovarian, więc może też miał jakoś wpływ, ale nie mam też pewności czy to nie zasługa Clo :)
 
Ja dziś mam wizytę u lekarza zaczynam się stresować co mi powie. Jaki będzie dalszy plan działania. Przypuszczam że zleci kolejne 2 cykle z CLO ale tym razem z monitoringiem. Dziś rano zrobiłam test niestety tradycyjnie jedna kreska ale jest jeszcze nadzieja bo dziś mam 26 dc owulacja była chyba w 18 dc A do @został mi jeszcze prawie tydzień (teraz mam cykle ok 30-32 dni). Więc w sumie niepotrzebnie dziś robiłam [emoji6]
Co u was dziewczyny??
 
Ja dziś mam wizytę u lekarza zaczynam się stresować co mi powie. Jaki będzie dalszy plan działania. Przypuszczam że zleci kolejne 2 cykle z CLO ale tym razem z monitoringiem. Dziś rano zrobiłam test niestety tradycyjnie jedna kreska ale jest jeszcze nadzieja bo dziś mam 26 dc owulacja była chyba w 18 dc A do @został mi jeszcze prawie tydzień (teraz mam cykle ok 30-32 dni). Więc w sumie niepotrzebnie dziś robiłam [emoji6]
To jeszcze masz czas [emoji847] trzymam kciuki
 
Ja dziś mam wizytę u lekarza zaczynam się stresować co mi powie. Jaki będzie dalszy plan działania. Przypuszczam że zleci kolejne 2 cykle z CLO ale tym razem z monitoringiem. Dziś rano zrobiłam test niestety tradycyjnie jedna kreska ale jest jeszcze nadzieja bo dziś mam 26 dc owulacja była chyba w 18 dc A do @został mi jeszcze prawie tydzień (teraz mam cykle ok 30-32 dni). Więc w sumie niepotrzebnie dziś robiłam [emoji6]
A jak się czujesz? :)
 
Jak przed @ bolą mnie piersi choć wyjątkowo nie boli mnie brzuch ale może to zasługa leków od 4 dni zaraz po śniadaniu mdli mnie okropnie i tak do późnego popołudnia(17-18). Ale to też mogą być leki, albo podświadomie wywołuje sobie objawy[emoji6] ....bo tak bardzo bym chciała.
A jak się czujesz? :)
 
reklama
Na wczorajszej wizycie Pan doktor stwierdził że był ładny pęcherzyk i pękł. Teraz tylko pytanie czy wstrzelilismy się z mężem w ten dzień [emoji846] kazał czekać na @ jeśli nie przyjdzie zrobić test( on też stwierdził że poprzedni test zrobiłam zdecydowanie za wczesnie). A jeśli jednak@ przyjdzie biorę znowu CLO, zgłaszam się w 9 dc na monitoring dostałam też zasyrzyk ovitrelle do wykupienia. Jeśli nawet tym razem się nie udało to był ślad że idziemy do przadu[emoji846] I będzie jeszcze pięknie [emoji846]
 
Do góry