reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Nie wiem, czy doszło do owu, bo ten miesiąc miałam jeszcze bez clo. Wczoraj skończyłam brać duphaston i zawsze kilka dni po nim dostawałam @. Zastanawia mnie ten pęcherzyk w jajniku. Może przyjść owu i @ razem? Kiedyś czytałam, że tak też się zdarza.
 
reklama
Nie wiem, czy doszło do owu, bo ten miesiąc miałam jeszcze bez clo. Wczoraj skończyłam brać duphaston i zawsze kilka dni po nim dostawałam @. Zastanawia mnie ten pęcherzyk w jajniku. Może przyjść owu i @ razem? Kiedyś czytałam, że tak też się zdarza.
Owu pod czas @ się zdarza ale przy bardzo krótkich cyklach 19-22dni. Przy trochę dłuższych może być zaraz po @ Ale faza pierwsza się zmienia jedynie faza druga ( lutealna) jest stała u każdej kobiety.
 
Czesc.to moze ja tez sie dolacze.to juz moj 5 cykl z clo.mialam 3 cykle pol roku temu i po odstawieniu zaszlam w ciaze o ktora staralismy sie 2 lata,ale niestety serduszko przestali bic w 8 tyg.takie mam czasem mysli czy to clo jakis gorszych jajeczek nie produkuje...
W kazdym razie staram sie dalej,nie mam zadnej opieki lekarskiej bo mieszkam za granica,mam tylko leki.zazywam clo po dwie tabletki od 5 do 10dc.w tych dwoch cyklach mam skutki uboczne,nawet jakies problemy z oczami.nie wiem czy sprobuje jeszcze 3 cykl.w poniedzialek ide na usg do sonografki i zobaczymy jak to wyglada,mam tez zastrzyk perygryl ale to musze sama wyczaic kiedy zrobic.trzymam za nas kciuki:)
 
Dziewczyny test owulacyjny pozytywny pierwszy raz taki wyszedł , przytulanki w nocy były, czekamy na rezultat. Staram się nie nastawiać ale może clo coś pomoże i sie uda.
IMG_20190707_110236.jpg
 
Dziewczyny test owulacyjny pozytywny pierwszy raz taki wyszedł , przytulanki w nocy były, czekamy na rezultat. Staram się nie nastawiać ale może clo coś pomoże i sie uda.
Zobacz załącznik 995193
Piękne krechy. Trzymam kciuki aby się udało.

Mam nadzieję że za minimum 14 dni wstawisz nam taki sam ale ciążowy. [emoji846]
 
Hej dzewczyneczki moje. Daaawno mnie tu nie bylo. Co slychac? Ktora zaszla a ktora testuje :p ja na dzis mam termin @. Piersi lekko pobolewaja. Cykl bez clo tak dla odpoczynku :) od 3 dni zapalenie drog moczowych i sie troche męczę. Jakoś nie czuje, zebym dzis miala ten okres dostac. Czyzby przez zapalenie? Jeszcze poczekamy :)
 
Hej dzewczyneczki moje. Daaawno mnie tu nie bylo. Co slychac? Ktora zaszla a ktora testuje [emoji14] ja na dzis mam termin @. Piersi lekko pobolewaja. Cykl bez clo tak dla odpoczynku :) od 3 dni zapalenie drog moczowych i sie troche męczę. Jakoś nie czuje, zebym dzis miala ten okres dostac. Czyzby przez zapalenie? Jeszcze poczekamy :)
U mnie ostatni cykl z clo.
Zmieniłam lekarza i zobaczymy co dalej
 
Ja jestem po owu, teraz czekam do 17.07 na testowanie. Z objawów mam ból piersi i delikatne kłócia jajników, ale to zapewne skutek ovitrelle
 
reklama
Czy mialyście plamienie owulacyjne? U mnie dzisiaj 17 dzień cyklu, wczoraj test owulacyjny wyszedł pozytywnie a dzisiaj wystąpiło plamienie. Nigdy tak nie mialam i trochę mnie to martwi.
 
Do góry