reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Jak dostawałam zastrzyki to ginek kazał robić test nie wcześniej jak w terminie @ A najlepiej 2dni po @
15 dni u Ciebie czyli jakby dzień @ [emoji110][emoji106] leć rano na bete
Dopiero po pracy mogę iść. A dlatego robiłam bo jutro mam imprezę firmową i chciałam wiedzieć czy moge się napić czy nie
 
reklama
Kobieta jak jest skonstuowana ze ciąża jest zabezpieczona bardzo dobrze przez około miesiąc. I nic złego do dziecka nie trafia. To.dlatego że kiedyś testow nie robiło sie w dniu @ tylko dużo później,jak juz były przypuszczenia ze to ciąża może być. Matka natura wiedziała co robi :)
Nie mowie ze masz pić hehehe bardziej chodzi o to ze niektóre kobiety nie wiedząc o ciazy zadrinkowały a później wyrzuty sumienia
Ja wiedząc, juz pomijając fakt ze i tak nie pije, nie piłabym nawet symbolicznie
Dopiero po pracy mogę iść. A dlatego robiłam bo jutro mam imprezę firmową i chciałam wiedzieć czy moge się napić czy nie
 
Dziewczyny już nic nie rozumiem. W poniedziałek zrobilam zastrzyk Ovitrelle przy pęcherzyku 19mm. Dziś poszłam na kontrolę i w usg widac, że pęcherzyk pękł ale zrobiła się po nim torbiel 3cm... niby pękło, ale jest. Doktor powiedziała, ze boi się, że pęklo za późno. Kazała brać Duphaston, bo endometrium jest bez szału. Chyba znowu nie mam co robić sobie nadziei
 
Dziewczyny już nic nie rozumiem. W poniedziałek zrobilam zastrzyk Ovitrelle przy pęcherzyku 19mm. Dziś poszłam na kontrolę i w usg widac, że pęcherzyk pękł ale zrobiła się po nim torbiel 3cm... niby pękło, ale jest. Doktor powiedziała, ze boi się, że pęklo za późno. Kazała brać Duphaston, bo endometrium jest bez szału. Chyba znowu nie mam co robić sobie nadziei
Możliwe że pęcherzyki nie pękł tylko przerósł i powstała torbiel. Tak też może być. Bo raz tal miałam że wzięłam zastrzyk pęcherzyki musiał być za duży nie doszło do rowu i torbiel powstała. Bierz duphaston On pomoże jej się wchłonąć. I możesz mieć tak że @ nie przyjdzie bo jest torbiel. I będzie trzeba czekać jak się wchłonie to @ sie pojawi.
 
Możliwe że pęcherzyki nie pękł tylko przerósł i powstała torbiel. Tak też może być. Bo raz tal miałam że wzięłam zastrzyk pęcherzyki musiał być za duży nie doszło do rowu i torbiel powstała. Bierz duphaston On pomoże jej się wchłonąć. I możesz mieć tak że @ nie przyjdzie bo jest torbiel. I będzie trzeba czekać jak się wchłonie to @ sie pojawi.
Tylko gin mówi, że pękł. Może to takie duże ciałko krwotoczne. Juz sama nie wiem co myśleć, wydawało mi się, że ból owulacyjny miałam okolo 40h po zastrzyku.
 
Tylko gin mówi, że pękł. Może to takie duże ciałko krwotoczne. Juz sama nie wiem co myśleć, wydawało mi się, że ból owulacyjny miałam okolo 40h po zastrzyku.
Różne są organizmy i powiem ci że po stracie fasolki jak miałam robione dwie stymulacje odczuwałam właśnie owulacje. I na obecna chwilę po przerwie kiedy wróciłam do starań po pierwszej stymulacji nie nie odczuwałam jedynie jak @ miała się zjawić to już jajniki ciągnęly a teraz przy drugie stymulacji też nic nie odczuwam i teraz kiedy jestem przed @ nic nie czuje. Organizm różnie reaguje. Czekam do 18 września jeśli @ nie przyjdzie to mam nadzieje że ten test co robiłam jest prawdopodobny. Chociaż dzisiaj już kupiłam drugi i zrobiłam test z krwi więc czekam na wyniki do poniedziałku.
 
Dzień dobry,
Wpadłam ostatnio na ten wątek bo szukałam informacji na temat kobiet, które stosowały clo.
Bardzo wam dziękuję, bo wielu rzeczy dowiedziałam się właśnie od was.

Aktualnie mam 14 dc i zaczynam luteine. Dziś był skok temperatury. Z 36,7 do 37,1.
Niektórzy piszą że to już po owulacji. Inni że w trakcie ....
Ja nie wiem w która wersje wierzyć:)
Pozdrawiam
 
Dzień dobry,
Wpadłam ostatnio na ten wątek bo szukałam informacji na temat kobiet, które stosowały clo.
Bardzo wam dziękuję, bo wielu rzeczy dowiedziałam się właśnie od was.

Aktualnie mam 14 dc i zaczynam luteine. Dziś był skok temperatury. Z 36,7 do 37,1.
Niektórzy piszą że to już po owulacji. Inni że w trakcie ....
Ja nie wiem w która wersje wierzyć:)
Pozdrawiam
Witaj :-) z tego co wiem to właśnie skok temperatury daje znać że jest owulacja. Osobiście tego nie stosuje. Jeśli bierzesz clo i chodzisz na monitoring to można mniej więcej przewidzieć owu ale nie zawsze daje 100% że ona będzie bo pęcherzyki nie zawsze pękają
 
reklama
Do góry