reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

A od jakiego czasu mierzysz temeperaturę ?
Tak naprawdę to dopiero w tym cyklu się przełożyłam.
W poprzednich tylko wierzyłam przed sama miesiączka by że spadku wywnioskować czy będzie miesiączka czy nie.
Mam już 2 dzieci i za każdym razem to właśnie brak spadku w dniu spodziewałem miesiączki prowokować do zrobienia testu. I wtedy były pozytywne.
 
reklama
Właśnie jestem po badaniu owu. Dziś mam 14dzien cyklu. Przy dawce 0,5tabletki dziennie w lewym jajniku pecherzyki 22 i 19mm endometrium trochę się podniosło z 4na 6 teraz idę w piątek i mam nadzieje ze się podniesie jeszcze chociaż do tych 8mm
 
Hej dziewczyny.
Ostatnio pisalam do Was o skutkach ubicznych CLO i ciaglym bolu jajnikow. Dzis mam 19sty dzien cyklu, bol calkowicie ustal. Wczesniej bolalo mnie wszystko w srodku nawet przy siadaniu, a pelny pecherz to tez byl swego rodzaju bol. Od dwoch dni za to bola mnie piersi, sutki mam strasznie wrazliwe.. temparetury nie mierze, jedynie od dwoch dni tez, przebudzam sie w nocy i jest mi goraco, pomimo spania przy uchylonym oknie, o ile ma to jakiekolwiek znaczenie.. czy mialam owulacje nie wiem, chociaz mi sie nie wydaje, bo pomimo uczucia pracy jajnikow, sluz plodny u mnie raczej nie wystepowal.. w drugim cyklu z lekarzem zaczniemy monitorowac cykl. Nie pozostalo nic tylko czekac na termin spodziewanej miesiaczki, ktorej tez niewiadomo kiedy sie spodziewac bo cykle nieregularne..
 
Hej dziewczyny.
Ostatnio pisalam do Was o skutkach ubicznych CLO i ciaglym bolu jajnikow. Dzis mam 19sty dzien cyklu, bol calkowicie ustal. Wczesniej bolalo mnie wszystko w srodku nawet przy siadaniu, a pelny pecherz to tez byl swego rodzaju bol. Od dwoch dni za to bola mnie piersi, sutki mam strasznie wrazliwe.. temparetury nie mierze, jedynie od dwoch dni tez, przebudzam sie w nocy i jest mi goraco, pomimo spania przy uchylonym oknie, o ile ma to jakiekolwiek znaczenie.. czy mialam owulacje nie wiem, chociaz mi sie nie wydaje, bo pomimo uczucia pracy jajnikow, sluz plodny u mnie raczej nie wystepowal.. w drugim cyklu z lekarzem zaczniemy monitorowac cykl. Nie pozostalo nic tylko czekac na termin spodziewanej miesiaczki, ktorej tez niewiadomo kiedy sie spodziewac bo cykle nieregularne..
Max powinnaś liczyć od zastrzyk 14 dni pełne 2 tygodnie. Jeśli by nie przyszła to z 4 dni dodać. I powinna się pojawić.
 
Przywitam się
Lekarz postanowił włączyć clo od 3 dc przez 5 dni po 2 tabletki na noc plus witaminy acard A od 16 dnia duphaston
Dziś 5dc miałam mieć monitoring w środę ale dr zadzwoniła że jej nie będzie z przyczyn rodzinnych i ma być cykl bez usg =(
Trochę się martwię cykle mam nieregularne teoretycznie owulacja miałam bez stymulacji w 15-16dc A teraz na stymulacji ? Czuje się ok ale wydaje mi się że cykl stracony
 
Cześć ! Ja zaczynam już 3 cykl z clo... mam nadzieje ze pozytywnie ostatni. Dzisiaj byłam na monitoringu - 10 dc. Na razie nie widać ewidentnie pęcherzyka dominującego ale w prawym jajniku największy ma 11 mm. Endometrium 6.40. Następna wizyta we wtorek - 14 dc. Zobaczymy czy się zwiększył i jest dominujący... mam nadzieje ze się uda chociaż coraz bardziej się zaczynam załamywać ze się nie uda.
 
Czyli jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji =) trzymam kciuki
Cześć ! Ja zaczynam już 3 cykl z clo... mam nadzieje ze pozytywnie ostatni. Dzisiaj byłam na monitoringu - 10 dc. Na razie nie widać ewidentnie pęcherzyka dominującego ale w prawym jajniku największy ma 11 mm. Endometrium 6.40. Następna wizyta we wtorek - 14 dc. Zobaczymy czy się zwiększył i jest dominujący... mam nadzieje ze się uda chociaż coraz bardziej się zaczynam załamywać ze się nie uda.
 
Ja mam 19 dc. Nie wiem co się dzieje bo nie mam monitoringu. Brzuszek mnie pobolewa. Nie umiem określić tego bolu .... czy to jajniki mnie bolą po lekach ? Od 6 dni mam wyższe temperatury (z jedną niższą w 3 dniu) więc teoretycznie owulacje już miałam. Dziwi mnie ten ból. Lekki ale odczuwalny ...

Mi w sumie pozostało tylko oczekiwanie A przed wami...staranie się :)
Powodzenia
 
Cześć ! Ja zaczynam już 3 cykl z clo... mam nadzieje ze pozytywnie ostatni. Dzisiaj byłam na monitoringu - 10 dc. Na razie nie widać ewidentnie pęcherzyka dominującego ale w prawym jajniku największy ma 11 mm. Endometrium 6.40. Następna wizyta we wtorek - 14 dc. Zobaczymy czy się zwiększył i jest dominujący... mam nadzieje ze się uda chociaż coraz bardziej się zaczynam załamywać ze się nie uda.
Spokojnie na pewno jeszcze urośnie. U mnie w 3 cyklu owilacje mialam dopiero 20d.c, tak wolno sobie rósł. 11mm jest obiecujące
 
reklama
Ja mam 19 dc. Nie wiem co się dzieje bo nie mam monitoringu. Brzuszek mnie pobolewa. Nie umiem określić tego bolu .... czy to jajniki mnie bolą po lekach ? Od 6 dni mam wyższe temperatury (z jedną niższą w 3 dniu) więc teoretycznie owulacje już miałam. Dziwi mnie ten ból. Lekki ale odczuwalny ...

Mi w sumie pozostało tylko oczekiwanie A przed wami...staranie się :)
Powodzenia
Niestety mnie rownież bolą jajniki po clo doslownie w kazdej fazie cyklu. Bez monitoringu nie mialabym kompletnie pojęcia czy to już.
 
Do góry