reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Dziewczyny macie jakieś objawy przy stosowaniu Clo? Biorę od wczoraj i odczuwam lekkie zawroty głowy, nudności, ból głowy :( Chyba, że to już z nerwów mi się objawy tworzą :/
W sobotę mam usg, będzie to 10dc, ciekawa jestem co wyjdzie... Mój pęcherzyk nie rósł sam z siebie więcej niż na 10 mm
Ja już dwa cykle z clo i zero skutków ubocznych
 
reklama
Cześć! U mnie dziwna sprawa, rok temu niby PCOS, teraz kilka nie pękniętych pęcherzyków(które już niepękną-moze to te z przed roku), jajniki po 3cm, hormony w normie. W lipcu nie dostałam @ dopiero w sierpniu (ale to może dlatego że w sierpniu brałam ślub). We wrześniu znowu nie dostałam @ (może to znowu stres bo mąż w szpitalu i groziła mu operacja na kręgosłup) Od 24.09 do 3.10 brałam PROVERA 5 1x1. 9.10-13.10 dostałam
@ i od wczoraj (13.10 - 5dc) biorę CLOSTILBEGYT 1x1. W kwietniu odtawiłam anty... Oby udało się za pierwszym :)
 
Też nie mam żadnych objawów
Dziewczyny macie jakieś objawy przy stosowaniu Clo? Biorę od wczoraj i odczuwam lekkie zawroty głowy, nudności, ból głowy :( Chyba, że to już z nerwów mi się objawy tworzą :/
W sobotę mam usg, będzie to 10dc, ciekawa jestem co wyjdzie... Mój pęcherzyk nie rósł sam z siebie więcej niż na 10 mm
 
Cześć! U mnie dziwna sprawa, rok temu niby PCOS, teraz kilka nie pękniętych pęcherzyków(które już niepękną-moze to te z przed roku), jajniki po 3cm, hormony w normie. W lipcu nie dostałam @ dopiero w sierpniu (ale to może dlatego że w sierpniu brałam ślub). We wrześniu znowu nie dostałam @ (może to znowu stres bo mąż w szpitalu i groziła mu operacja na kręgosłup) Od 24.09 do 3.10 brałam PROVERA 5 1x1. 9.10-13.10 dostałam
@ i od wczoraj (13.10 - 5dc) biorę CLOSTILBEGYT 1x1. W kwietniu odtawiłam anty... Oby udało się za pierwszym :)
Oby się udało! Powodzenia!:)
 
Dziewczyny macie jakieś objawy przy stosowaniu Clo? Biorę od wczoraj i odczuwam lekkie zawroty głowy, nudności, ból głowy :( Chyba, że to już z nerwów mi się objawy tworzą :/
W sobotę mam usg, będzie to 10dc, ciekawa jestem co wyjdzie... Mój pęcherzyk nie rósł sam z siebie więcej niż na 10 mm
Ja miałam ale w trzecim cyklu stosowania, jak miałam zwiększona dawkę z 1 tabl do 2 tabl dziennie. Czułam się śpiąca, jakaś taka przymulona z lekkimi mdłościami. W pracy miałam momenty gdzie bardzo chciało mi się spać. Jakoś chyba nie za dobrze tolerowałam tą zwiększona dawkę
 
@Olla91 ja tez już drugi cykl z CLO i zero objawów. Przy pierwszym wydawało mi się ze ciagle czuje ból prawego jajnika ale przy drugim to przeszło. Brałam 1 tab dziennie od 5-9 dc
Od następnego msc będę brała po 2 to zobaczymy czy nie pojawia się skutki uboczne
 
Czy Clo trzeba brać o stałych porach? W ulotce nie mogłam się tego doczytać a pech chciał ze dzisiaj zapomniałam zabrać opakowania z domu a powinna wziąć koło 14 a wrócę po 21...
 
reklama
Do góry