reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

KiedyPytam

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja wczoraj po wizycie na której się okazało ze mam świeżo pęknięty pęcherzyk, zaprowadziłam auto do serwisu i pomimo nawału pracy,zaciągnęłam mojego na przytulanie. Dziś rano poprawka :)
Lekarz mówił ze max 24 godziny wiec chciałam się wyrobić podwójnie
To my też. Wieczorem rano i w południe jutro hehe.... To my będziemy w podobnym czasie cieszyc się albo płakać? :)

reklama

freaky

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam w 12dc. Pęcherzyki 18,5mm i dwa po 16mm. Nie wiem co o tym sądzić, jestem negatywnie nastawiona, myślę, że nie zdążą urosnąć do >20mm i pęknąć :(

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Witam w 12dc. Pęcherzyki 18,5mm i dwa po 16mm. Nie wiem co o tym sądzić, jestem negatywnie nastawiona, myślę, że nie zdążą urosnąć do >20mm i pęknąć :(
dlaczego tak myślisz? Pęcherzyk rośnie 1-2mm na dobę więc za dwa dni może już pękać bo będzie miał około 22mm

Rozwiązania
0
Witam serdecznie. Chciałam zapytać czy któraś z Was przyjmowała inne leki na stymulację owulacji, bo CLO nie działało?
Jestem takim przypadkiem, że właśnie CLO na mnie nie działa i rozregulowało caly cykl...

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Witam serdecznie. Chciałam zapytać czy któraś z Was przyjmowała inne leki na stymulację owulacji, bo CLO nie działało?
Jestem takim przypadkiem, że właśnie CLO na mnie nie działa i rozregulowało caly cykl...
Hm kiedyś ktoś pisał, że brał coś innego niż CLO bo nie działało ale nie pamiętam nicku

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry