reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Hej. Kochane powiedzcie mi, ile godzin po pregnylu dochodziło u was do owulacji? I czy po pregnylu rosła tempka?
Załamałam się rano, bo mam tylko 36,62......czy to już kicha, że nie doszło do niej znowu? :( :(
Ja nie brałam ale to coś po 48h więc pewnie jutro już będzie skok a dziś pęknie
 
Hej. Kochane powiedzcie mi, ile godzin po pregnylu dochodziło u was do owulacji? I czy po pregnylu rosła tempka?
Załamałam się rano, bo mam tylko 36,62......czy to już kicha, że nie doszło do niej znowu? :( :(

ja brałam ten zastrzyk Ovirtelle (nie pamietam pisowni) w czwartek rano. W piątek wieczorem ból. Temperatura wzrosła dopiero ok 3 dni później. Tez mnie to martwiło. Teraz na usg lekarz nie widział żadnych torbieli. Powiedział ze wszystkie pecherzyki pękły.
 
Il
ja brałam ten zastrzyk Ovirtelle (nie pamietam pisowni) w czwartek rano. W piątek wieczorem ból. Temperatura wzrosła dopiero ok 3 dni później. Tez mnie to martwiło. Teraz na usg lekarz nie widział żadnych torbieli. Powiedział ze wszystkie pecherzyki pękły.
Czyli jednak 36 h. Ile miałaś pęcherzyków? :)
 
Tak pozno? A skąd wiedziałaś?nie cały czas pobolewa ten jajnik z pęcherzykiem 22,8 a drugi co jakiś czas, ale czytałam że mogą promieniować na drugą stronę. Ja jestem od podania dopiero 20h
Czułam, bo okropnie zabolało z takim promieniowaniem do pachwiny, a potem zero dolegliwosci i na usg płyn w zatoce. Tylko ja miałam zastrzyk przy wielkosci 19mm. Moze dlatego pękł później.
 
reklama
Do góry