reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Od tygodnia gdzieś zauważyłam takie drobne plamienia brązowe, a dwa dni temu gdzieś bolał mnie lewy jajnik i pojawiło się trochę białego śluzu.
Nie wiem czy iść po test, bo jakoś pogodziłam się z tym, że okres na pewno będzie.
Plamienie może być z małego progesteronu. Ja bym zrobila sikanca lepiej wiedzieć niż nie
 
reklama
A tego już nie wiem bo to wszystko zależy od poziomu wyjściowego. Miner kazala brać dupka aż do testu i odstawić jak będę na 100 % pewna o braku ciazy

Mi w zeszłym cyklu też. Ostatniego dnia dupka miałam zrobić betę a teraz jak się o to pytałam to powiedziała, że odstawić i czekać na okres i tyle.
 
reklama
Ja laczylam w tym cyklu za parę dni bede wiedziec z jakim efektem . Brałam najpierw clo kilka dni A potem lamette zastrzyk dostałam przy 20.84 mm pekl ok 24-25 mm
Hej. To dostałyśmy zastrzyk przy identycznych wielkościach :) mi chyba pękł na drugi dzień bo po zastrzyk w środę, leciutki ból w czwartek a w piątek na wizycie już po owu. .... Pękł... Nie pękł, tylko pękły! Dwa! Znowu dwa. Co cykl mam dwa pęcherzyki ... Zastanawiam się czy to od inofolicu. Ale piłam tylko od pierwszego dnia cyklu do pierwszego monitoringu czyli saszetka dziennie przez 8 dni.
Teraz od owu biorę dupka i luteinę.
Najgorsze jest to, że od wczoraj jestem mega chora. Leżę plackiem w łóżku. Mam nadzieję że do potencjalnego zagnieżdżenia wyzdrowieje. Bo biorę antybiotyk niestety.

Kotmonika87 kiedy termin okresu?
 
Do góry