reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Dziś jest mój 6dc jak już wcześniej mówiłam biorę Lamette dziś powinnam wziąć 4 tabletkę i zobaczyłam ze biorę 5 i nie wiem czy wzielam jedna przez sen ? Czy pomylilam się rano z Lotroxem 🤦🏼‍♀️Zupełnie nie wiem jak ja to zrobiłam. Zastanawiam się czy wziąć jutro jeszcze jedna czy już nie brać.
 
Dziś jest mój 6dc jak już wcześniej mówiłam biorę Lamette dziś powinnam wziąć 4 tabletkę i zobaczyłam ze biorę 5 i nie wiem czy wzielam jedna przez sen ? Czy pomylilam się rano z Lotroxem 🤦🏼‍♀️Zupełnie nie wiem jak ja to zrobiłam. Zastanawiam się czy wziąć jutro jeszcze jedna czy już nie brać.
Ja tak kiedys pomylilam clo z bromergonem. Przeliczyłam tabletki i wiedziałam, ze sie pomyliłam. Jak tylko sie zorientowalam wzielam zaległą tab clo. Myślę, że Ty nie powinnaś brać dodatkowej tabletki.
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja w 28 dc 11 dni po owu,
W tym cyklu bylo i clo i lametta i ovitrelle, owulacja wyraźnie odczuwalna całą niedzielę bol na przemian obu jajnikow i duphaston który mam brać do testu
Beta nie jednoznaczna w 9 dniu po owu 2.7 (ciaza powyzej 3) mi wyszła więc teraz już czekam
samopoczucie beznadziejne, jutro wizyta u reumatologa i dowiem się coś wiecej ,jaki plan leczenia w związku z zapaleniem osierdzia i aorty,
Dziś na teście 25 bo takie mi tylko zostały wyszedł cien cieni cienia
A ja zamiast myslec pozytywnie ,jakoś to przetrwac to chodzę jak cień. W innych okolicznksciach skakala bym z radości że coś ruszylo bo beta zawsze wychodziła 0.0100 ale wiem że ciaza z takimi wynikami, z raka diagnoza może być wesoła. . .
Koniec marudzenia.
 
U mnie 23 dc. Standardowo mnie okrościło :) wiec nawet nie podchodzę do testu. Nawet już temperatury nie mierzę. Dajcie znać co u was? Czekamy na kolejne sukcesy ...
 
Moje jajniki po Lamettcie tak się odzywają, jakbym co najmniej miała już owulację, bo na owulację zawsze mnie bolą.
 
reklama
Ja brałam najpierw clo od 3 do 8 dnia potem od lamette 8 tabletek wyrosły tylko dwa

No ja tylko Lamettę. Zobaczymy we wtorek co tam się pojawiło. Ale w ogóle na nic się nie nastawiam. Trochę mi to już zaczyna zwisać, bo wiem że i tak się nie uda, więc nawet mnie nie cieszy to że pęcherzyki pewnie będą duże. Endometrium znowu na pewno będzie do niczego.
 
Do góry