reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Czesc.Bylam na clostilbegytcie przez 3 mce,po odstawieniu zaszlam w nastepnym miesiacu.I teraz mam moje drogie dziewczyny pytanie...jak wygladaly wasze cykle po odstawieniu clo?bo u mnie wychodzi ze owu byla bardzo pozno i zastanawiam sie czy to moze przez clo? Ja mam pcos i dosc nieregularne cykle,ale nie zdazylam sie dowiedzic jak wygladaja po odstawieniu bo pyklo odrazu.Ktoras poratuje?dzieki
 
reklama
Dziewczyny, u mnie chyba drastyczna zmiana planów... Jutro lecę na betę, wczoraj robiłam test najtańszy z możliwych i jest jakiś cień. Dzisiaj miałam nie testować bo po pracy to nie to stężenie ale coś mnie pokusiło no i jest blada krecha. Także ten... Beta musi być, bo z ciekawości chyba pęknę.
To czekamy na dobre wieści :)
 
Czesc.Bylam na clostilbegytcie przez 3 mce,po odstawieniu zaszlam w nastepnym miesiacu.I teraz mam moje drogie dziewczyny pytanie...jak wygladaly wasze cykle po odstawieniu clo?bo u mnie wychodzi ze owu byla bardzo pozno i zastanawiam sie czy to moze przez clo? Ja mam pcos i dosc nieregularne cykle,ale nie zdazylam sie dowiedzic jak wygladaja po odstawieniu bo pyklo odrazu.Ktoras poratuje?dzieki
Ooo dajesz mi nadzieję ja właśnie mam pierwszy cykl po odstawieniu clo (3 miesieczna kuracja) może tak być... Bo mi np przy braniu clo cykle się skrocily teraz pewnie się wydłuża...
 
Czesc.Bylam na clostilbegytcie przez 3 mce,po odstawieniu zaszlam w nastepnym miesiacu.I teraz mam moje drogie dziewczyny pytanie...jak wygladaly wasze cykle po odstawieniu clo?bo u mnie wychodzi ze owu byla bardzo pozno i zastanawiam sie czy to moze przez clo? Ja mam pcos i dosc nieregularne cykle,ale nie zdazylam sie dowiedzic jak wygladaja po odstawieniu bo pyklo odrazu.Ktoras poratuje?dzieki
I tak w ogóle gratuluję. Nie ma co się zastanawiać kiedy tylko cieszyć że się udało :)))
 
Dziewczyny, u mnie chyba drastyczna zmiana planów... Jutro lecę na betę, wczoraj robiłam test najtańszy z możliwych i jest jakiś cień. Dzisiaj miałam nie testować bo po pracy to nie to stężenie ale coś mnie pokusiło no i jest blada krecha. Także ten... Beta musi być, bo z ciekawości chyba pęknę.
Kochana i jak tam? 3mam kciuki! Ja mam termin (2 tyg po owu) @ na ten weekend. Nie mam żadnych objawów, poza kilkoma pryszczami na twarzy... zero bolu piersi, brzucha nic... mam nadzieje ale sam cykl jak dla mnie kiepski, brak śluzu plodnego, i wgl jakos tak... ale nic. Trzymam za Was kciuki!!
 
Cześć dziewczyny, to pierwszy moj post na tego typu stronach. Nie wiem czy opowiadac cala swoja historię, moze w skrocie staramy sie od 3 lat zajsc w ciaze, luty byl 1wszym cyklem z clostilbegytem dzis zrobilam test bo strasznie boli mnie brzuch jakby na okres, ale trwa to juz od 4 dni. Planowana @ byla wlasnie na dzis. Powiedzcie mi czy widzicie druga kreseczke? Jutro rano pojde na bete, ale teraz jestem sama narzeczony w pracy :( przeciez spac nie bede mogla z tego wszystkiego. Nie chce mi sie wierzyc zeby udalo sie w 1wszym cyklu z lekami. Tym bardziej, ze mialam straszny miesiac i nie bylam u ginekologa sprawdzic czy pecherzyki byly sprawdzalam tylko testami owulacyjnymi. :(
20190221_192721.jpg
20190221_192721.jpg20190221_192721.jpg
 
Cześć dziewczyny, to pierwszy moj post na tego typu stronach. Nie wiem czy opowiadac cala swoja historię, moze w skrocie staramy sie od 3 lat zajsc w ciaze, luty byl 1wszym cyklem z clostilbegytem dzis zrobilam test bo strasznie boli mnie brzuch jakby na okres, ale trwa to juz od 4 dni. Planowana @ byla wlasnie na dzis. Powiedzcie mi czy widzicie druga kreseczke? Jutro rano pojde na bete, ale teraz jestem sama narzeczony w pracy :( przeciez spac nie bede mogla z tego wszystkiego. Nie chce mi sie wierzyc zeby udalo sie w 1wszym cyklu z lekami. Tym bardziej, ze mialam straszny miesiac i nie bylam u ginekologa sprawdzic czy pecherzyki byly sprawdzalam tylko testami owulacyjnymi. :(Zobacz załącznik 945260Zobacz załącznik 945260Zobacz załącznik 945260
Ja jakiś cień widzę powtorzylabym jutro z rana najlepiej te super czule.. Mi dwa razy wyszedł już pozytywny z tej samej firmy a w ciąży nie byłam jakoś testom do końca nie ufam... Daj znać jak już bd wiedziala. Trzymam kciuki za dobre wiesci
 
Dziekuje Wam bardzo, mam nadzieje ze w koncu sie udalo chociaz nie wierze, ze udaloby sie po takim czasie za 1wszym razem. Dam znac zaraz jak odbiore wyniki :)
 
reklama
Do góry