reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Dziewczyny jestem po wizycie u lekarza narazie nic na usg nie widać. Muszę jutro i w sobotę zrobić betę i wszystko się okaże. Plamienie trochę ustalo. I już zaczynam się martwić ze cos jest nie tak, że za bardzo się cieszyłam.
 
Hejka staraczki😉 czy któreś partner miał kuracje z clo w celu poprawienia parametrów nasienia ? Czy komuś pomógł ?
 
Ja już jestem po wizycie. Lekarz super [emoji108] mam torbiel 6cm i na to mam brać przez 7 dni duphaston i nie bardzo widział czy była owulacja. Mam zrobić badanie FSH to jest badanie rezerwy jajnikowej. Między 11 a 14 lutym mam się do niego zgłosić i zobaczymy co robimy dalej. Powiedział, że szansa na naturalna ciążę jest naprawdę duża. Oby tylko się udało.
 
Cześć [emoji57] Mogę dołączyć? [emoji4] Krótko o mnie, stararamy się z mężem o dziecko od ponad roku, od lipca do września miałam stymulacje aromkiem + ovitrelle, w październiku clo + ovitrelle, udało się, jednak beta od początku słabo przyrastala i poronilam w 8 tc. W grudniu miałam owulacje z samym ovitrelle na pęknięcie, o dziwo na wizycie kontrolnej okazało się że ja mam. Jestem po pierwszej miesiączce od poronienia, ten cykl również na clo. Choruje na niedoczynność tarczycy, hiperplolaktynemie czynnościowa i pcos.
 
Witam wszystkie staraczki. Każda zajęta ... :)

U mnie 28 dc. Brak miesiączki póki co ... temperatura 37 st. Jednak podziwiając moje krosteczki myśle ze mi organizm płata figle, bo chociaż cykle mam po 25 dni to teraz nagle się wydluzyl.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko
 
reklama
Witam wszystkie staraczki. Każda zajęta ... :)

U mnie 28 dc. Brak miesiączki póki co ... temperatura 37 st. Jednak podziwiając moje krosteczki myśle ze mi organizm płata figle, bo chociaż cykle mam po 25 dni to teraz nagle się wydluzyl.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko
A test robiłaś?
 
Do góry