reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

No mam w sumie chyba z 15 ale 5 diminujacych i te właśnie pekna?
Możliwe, że pęknie ci cała 5. Wszystko zależy od ich wielkości i dojrzałości. Ja miałam 2 po jednym na każdy jajnik i oba pękły. Ciąża jest pojedyncza. Spójrz na to, że im więcej pęknie tym większa szansa na ciąże. :)
 
reklama
Możliwe, że pęknie ci cała 5. Wszystko zależy od ich wielkości i dojrzałości. Ja miałam 2 po jednym na każdy jajnik i oba pękły. Ciąża jest pojedyncza. Spójrz na to, że im więcej pęknie tym większa szansa na ciąże. :)
Mam w sumie chyba 12 czy 15 nie wiem doliczyć się nie mogła w tym 5 sporych równo rosną w 7dc było 5 dominujących sporych po 12mm . Boje się trojaczkow bliźniaki jeszcze spoko ale więcej nie bardzo . Wiem ze to zwiększa szanse śle boje się ze to mogą być czworaczki ja wiem ze shizuje ale kurcze ciężka decyzja
 
Możliwe, że pęknie ci cała 5. Wszystko zależy od ich wielkości i dojrzałości. Ja miałam 2 po jednym na każdy jajnik i oba pękły. Ciąża jest pojedyncza. Spójrz na to, że im więcej pęknie tym większa szansa na ciąże. :)
A powiedz mi jeszcze pękły w tym samym czasie . Może tak być ze jeden pęknie a za dwa dni kolejny . Nawet nie wiadomo jak się starać a ta babka co mi robi monitoring to ona w takim szoku ze tyle pecharzykow ze tego nie ogarnia
 
Duże prawdopodobieństwo, że wszystkie pekną.
No właśnie te 5 rośnie równo w czwartek idę znowu podglądnac ale baba która mi to robi tak się tym zachwyca ze mnie to wkurza bo nic się dowiedzieć nie mogę bo ona 20min liczy . Jest tu jakaś dziewczyna co jej pękły z 3 lub więcej
 
A powiedz mi jeszcze pękły w tym samym czasie . Może tak być ze jeden pęknie a za dwa dni kolejny . Nawet nie wiadomo jak się starać a ta babka co mi robi monitoring to ona w takim szoku ze tyle pecharzykow ze tego nie ogarnia
Zobaczysz ile będziesz miała przy wielkości ok 20mm. Niektóre mogą przestać rosnąć przy 15. Ja miałam dużo małych, ale lekarz ich nie brał pod uwagę. Tylko te dominujące. Mi pękły oba w odstępstwie paru godzin. Ale miały taką samą wielkość. Z tego co pamiętam była dziewczyna, która miała 4, ale nic z tego nie wyszło. Więc to twoja decyzja, co zrobisz jak pękną wszystkie.
 
Zobaczysz ile będziesz miała przy wielkości ok 20mm. Niektóre mogą przestać rosnąć przy 15. Ja miałam dużo małych, ale lekarz ich nie brał pod uwagę. Tylko te dominujące. Mi pękły oba w odstępstwie paru godzin. Ale miały taką samą wielkość. Z tego co pamiętam była dziewczyna, która miała 4, ale nic z tego nie wyszło. Więc to twoja decyzja, co zrobisz jak pękną wszystkie.
Dziękuję dziękuję dziękuję za odpowiedź !
Masz rację czasem pęknie jeden i to jest to . A mogą wszystkie pękać i nic z tego ! Mam wizytę u prawdziwego gina tu w UK wiec zobaczymy w niedziele .
 
Dziękuję dziękuję dziękuję za odpowiedź !
Masz rację czasem pęknie jeden i to jest to . A mogą wszystkie pękać i nic z tego ! Mam wizytę u prawdziwego gina tu w UK wiec zobaczymy w niedziele .
Może też być tak, że pęknie jeden lub dwa a reszta się wchłonie. Nikt nie jest w stanie tego przewidzieć. Mi lekarz przy tych dwóch też mówił, że nie wiadomo czy pęknie jeden czy dwa, bo to różnie bywa, dlatego trzeba chodzić i sprawdzać :)
 
reklama
Może też być tak, że pęknie jeden lub dwa a reszta się wchłonie. Nikt nie jest w stanie tego przewidzieć. Mi lekarz przy tych dwóch też mówił, że nie wiadomo czy pęknie jeden czy dwa, bo to różnie bywa, dlatego trzeba chodzić i sprawdzać :)
Rozumiem a brałas zastrzyk żeby pękły bo mi mój lekarz z polski dał ovitrelle w razie "w" ze jakby jakiś nie pękł to wbijać żeby się torbiel nie zrobiła z tego dużego pecharzyka boje się właśnie ze tak może być oby się wchlonely same
 
Do góry