reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Fajnie tu piszecie :) po terminie miesiączki robić test. A jak ktoś ma.miesiaczke zawsze 7 dni po owu? :D to kiedy mam sprawdzać? :D
 
reklama
Jak w piątek to jeszcze zdecydowanie za wcześnie! Poczekaj do terminu miesiączki i wtedy zrób lub ewentualnie hcg z krwi 10dni po owulacji już wyjdzie :)
Chodziło mi o to, że 5dni po zastrzyku i już się wypłukało. Dziewczyny pisały że 10-12dni jeszcze może wyjść fałszywie dodatni test po zastrzyku a u mnie już po 5 dniach negatyw
 
Mój właśnie stwierdził "ej ale Ci cycki urosły" [emoji23] oby to był dobry znak [emoji120][emoji177]
 
Hej dziewczyny,
Ostatnio udzielałam sie tu w maju 2019, bo dostałam clo od gina ktory, bez badań,stwierdził na oko ze jestem otyla i mam niedoczynność tarczycy to na bank nie mam owulacji..clo nie pomogło,zmienilam lekarza.Nowa lekarka zaczela od badań hormonów i wyszlo że mam AMH poniżej normy bo tylko 0,77 i za niski progesteron,dostałam tabletki progestan,biore od grudnia(10-23 dc),okres się unormowal ale ciąży dalej brak.Dzis bylam na kolejnej wizycie i jedyne co sie dowiedziałam to moje policystyczne jajniki się zmniejszyły.Clo mi nie Przepisala bo mam za wysokie cisnienie 187/117 ale uparlam się na monitoring,wiec mam.przyjsc w 13 dc.W sumie diagnoza jest taka że jak schudne to wszystko bedzie lepiej,ale te odchudzanie mi nie idzie😥Dziewczyny mam 36 lat w tym roku,jestem mega zalamana.Czy któraś z Was miala podobny przypadek?
 
Hej. 6 dzień po zastrzyku. Nie plamie . Ale znalazłam w szufladzie porzucony termometr :( i już żałuję że go użyłam. Wiem że się mierzy rano. Ale wieczorem temperatura jedynie może urosnąc i być zawyżona. A moja jest teraz 36,47. To jaka jest rano?????? 35????? :( :( :(
To już mi zostało czekać tylko na okres.
 
Hej. 6 dzień po zastrzyku. Nie plamie . Ale znalazłam w szufladzie porzucony termometr :( i już żałuję że go użyłam. Wiem że się mierzy rano. Ale wieczorem temperatura jedynie może urosnąc i być zawyżona. A moja jest teraz 36,47. To jaka jest rano?????? 35????? :( :( :(
To już mi zostało czekać tylko na okres.
Ja w pierwszej fazie miałam 36,2-36,4 czasem 36,5. Dzień lub dwa po owulacji była przeważnie 36,6-36,8. Ale z tą temperaturą to jest różnie, byś musiała mierzyć jakiś czas, żeby wiedzieć jaka jest Twoja. Ja w drugim cyklu z owulacją już wiedziałam jak to u mnie wygląda. I się przydało, bo akurat wtedy nie mogłam mieć monitoringu, a cykle bezowulacyjne wyglądały zupełnie inaczej na wykresie.
 
Ja w pierwszej fazie miałam 36,2-36,4 czasem 36,5. Dzień lub dwa po owulacji była przeważnie 36,6-36,8. Ale z tą temperaturą to jest różnie, byś musiała mierzyć jakiś czas, żeby wiedzieć jaka jest Twoja. Ja w drugim cyklu z owulacją już wiedziałam jak to u mnie wygląda. I się przydało, bo akurat wtedy nie mogłam mieć monitoringu, a cykle bezowulacyjne wyglądały zupełnie inaczej na wykresie.
Dzieki. Ale nieważne jak niska bym miała i jakby się wahała, to jednak 36,8-37,5 jest wskazane po owu. A ja mam pewnie rano niecałe 36 skoro teraz tylko 36,4.
Książkowa temperatura ciała w ogóle wieczorami to 37
 
reklama
Do góry