reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Teraz mierzylam i mam 37.6 a pod pachą 37
Dzieki. Ale nieważne jak niska bym miała i jakby się wahała, to jednak 36,8-37,5 jest wskazane po owu. A ja mam pewnie rano niecałe 36 skoro teraz tylko 36,4.
Książkowa temperatura ciała w ogóle wieczorami to 37
I mnie tam na dole zawsze była wyższa, dlatego ważne jest, żeby mierzyć mniej więcej o tej samej porze i w tym samym miejscu, bo w każdym wyjdzie inaczej.
Z tego co pamiętam jak się zagłębiałam w temat mierzenia to były dziewczyny, które normalnie miały np 35,9 a po owu 36,3. Jak chcesz wiedzieć to musisz pomierzyć miesiąc najlepiej przy cyklu monitorowanym i będziesz wiedziała jak to wygląda na twoim przykładzie. Tak to ciężko stwierdzić
 
reklama
I mnie tam na dole zawsze była wyższa, dlatego ważne jest, żeby mierzyć mniej więcej o tej samej porze i w tym samym miejscu, bo w każdym wyjdzie inaczej.
Z tego co pamiętam jak się zagłębiałam w temat mierzenia to były dziewczyny, które normalnie miały np 35,9 a po owu 36,3. Jak chcesz wiedzieć to musisz pomierzyć miesiąc najlepiej przy cyklu monitorowanym i będziesz wiedziała jak to wygląda na twoim przykładzie. Tak to ciężko stwierdzić
Oczywiście, że tak jednak liczę, że to mój ostatni cykl 🙏💕
 
Myślę, że to kwestia mojego zapalenia ucha... Nie nastawiam się na ten cykl... Cały czas mnie boli podbrzusze więc pewnie nici z tego..
Miej nadzieję.
Ja do połowy dnia miałam wielką.
A teraz szlak jasny ją trafił.
Dobra.. bo oszaleje jeszcze chwilę.
Wracam za miesiąc.
Będę podczytywac ..... Mimi trzymam kciuki :* :*
 
Miej nadzieję.
Ja do połowy dnia miałam wielką.
A teraz szlak jasny ją trafił.
Dobra.. bo oszaleje jeszcze chwilę.
Wracam za miesiąc.
Będę podczytywac ..... Mimi trzymam kciuki :* :*
Nie spisuj cyklu na straty przez temperaturę mierzoną z doskoku... Jeszcze parę dni i test.
 
Hej Dziewczyny, jestem tu nowa. We wtorek zaczęłam stymulacje letrozolem, wiem że nazwa wątku sugeruje inny lek ale może któraś z was też korzysta z letrozol?
Możecie mi podpowiedzieć jak działa ta stymulacja? W sensie w jakim czasie może dochodzić do owulacji? Bo ja nawet nie wiem kiedy powinniśmy robić przytulanki żeby się wstrzelić [emoji28]
 
Hej Dziewczyny, jestem tu nowa. We wtorek zaczęłam stymulacje letrozolem, wiem że nazwa wątku sugeruje inny lek ale może któraś z was też korzysta z letrozol?
Możecie mi podpowiedzieć jak działa ta stymulacja? W sensie w jakim czasie może dochodzić do owulacji? Bo ja nawet nie wiem kiedy powinniśmy robić przytulanki żeby się wstrzelić [emoji28]
Hej. Miałam nie pisać ale podczytalam więc się odezwę. Jak od początku przyszłego tygodnia zaczynam Aromek a to to samo. Ja pierwszy raz. Ale lekarz mi kazał przyjść na usg 10dc. A ty nie robisz monitoringu przy tym?
 
Biorę od 3-5 dc 2x1 dziennie, na monitoring mam przyjść w 12 dc, pytam bo jestem ciekawa czy owulacja może wypaść szybciej czy dopiero na monitoringu będzie widać rosnący pęcherzyk :)
 
reklama
Biorę od 3-5 dc 2x1 dziennie, na monitoring mam przyjść w 12 dc, pytam bo jestem ciekawa czy owulacja może wypaść szybciej czy dopiero na monitoringu będzie widać rosnący pęcherzyk :)
Hej, ja jestem obecnie na aromeku. Ostatni cykl w 14dc miałam ciałko żółte czyli byłam po owu. W 12 dc na monitoringu widziałam pęcherzyk przygotowujący się do pęknięcia. I ja zaczynam chodzić na monitor 9-10dc😊
 
Do góry