reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Okropna sytuacja. Wyrazy współczucia dla Ciebie. Takie rzeczy nie powinny się dziać :( Nawet sobie nie wyobrażam...

Mój dr nie odradza starań.
Widać co lekarz to inaczej. Moj dr mówi ze nie ma badań pod kątem ciąży czy wirus groźny czy nie i nie ma jednoznacznych odpowiedzi na to. U mnie dr powiedział tylko zeby się wstrzymać bo bez sensu brać stymulację bez monitoringu bo lada moment mogą przestać przyjmować. Ten cykl owulacja. Potem przerwy a na kolejne podejście do stymulacji lekarz namawia na inseminacje.
 
reklama
Hej, szukam informacji o puregonie? Jakie dawki i w jakim czasie u was zadziałaly? Ja jak narazie 5 x 75 iu i nic...
 
Hej, szukam informacji o puregonie? Jakie dawki i w jakim czasie u was zadziałaly? Ja jak narazie 5 x 75 iu i nic...
Wydaje mi się, że odpowiedzi niewiele Ci dadzą, bo naprawdę każdy organizm jest inni, a co więcej różna jest diagnoza, Najlepiej stosować się do zaleceń lekarza i mu zaufać.
 
A to ja na zastrzykach się nie znam. Sama biorę letrozol. W poprzednim cyklu miałam owu 6 dni po ostatniej tabletce a w tym cyklu już 15 dc i nic się nie dzieje. Może też nie działa na mnie, nie wiem [emoji848]
Tak, na clo w ogóle nie reagowałam, na zastrzyki przy najmniejszej dawce nic, teraz większą i ciągle nic
 
No u mnie po clo to mi chciało rozerwać jajowody przez te wielkie pęcherzyki z obu stron - masakra :D Jakieś nowe testujące teraz?? Ja czekam na @. Planowo na weekend ;)
 
reklama
Cześć jak mija niedziela?
Mnie dzisiaj obudził dość silny ból brzucha jak na okres. Trochę to dziwne bo zwykle bolało mnie dopiero w 1dc i caly brzych a dzisiaj bolała mnie lewa strona tylko. Mniej więcej po godzinie ból ustal sam z siebie.. Jestem w 28dc. Cykle mam 31dniowe. Test owulacyjny mi idealnie nie wyszedł ale najciemniejsza kreska była w 15dc...i specjalnie sie nie staraliśmy...
Dodatkowo jakieś cholerstwo mnie chwyciło bo on 2tym mam utrzymujący się stan podgorączkowy a ostatnio jestem mega osłabiona i kręci mi się w głowie ale to pewnie przez antybiotyk...
 
Do góry