reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Czasem to jest najlepsze wyjście ze zmianą lekarza bo z nimi też jest różnie. Przerobiłam już kilku i warto szukać jeśli coś jest nie tak bo w końcu się trafi dobrze :)
Mój mąż też się badał bo stwierdziliśmy, że jak już zaczynamy leczenie to trzeba sprawdzić obie strony i na szczęście w porządku wszystko, chociaż jedna strona działa jak należy :D Słyszałam o tym preparacie Fertilman, a Twój mąż długo już to zażywa?
Zaczal chyba pod koniec lutego, kupilam spore opakowanie za 150 zl i jeszcze ich nie wybral :) w instrukcji jest napisane zeby brac 4 tabletki ale lekarz powiedzial ze 2 w zupelnosci wystarcza :) lek nie jest na recepte, mozna go bez problemu dostac, mysle ze Twoj maz tez powienien sprobowac, jest to zbior witamin dla mezczyzn, na pewno nie zaszkodzi a moze pomoze :) moj maz na poczatku byl sceptycznie nastawiony, wrecz nie chcial ich zazywac bo tabletki sa spore ale juz sie przekonal i sam pamieta zeby zazywac :)
Od momentu zazywania leku nie robil badan nasienia ale mysle ze sie polepszyly, zwykla morfologia jest np idealna a kiedys kulala... Pozdrawiam 😉
 
Zaczal chyba pod koniec lutego, kupilam spore opakowanie za 150 zl i jeszcze ich nie wybral :) w instrukcji jest napisane zeby brac 4 tabletki ale lekarz powiedzial ze 2 w zupelnosci wystarcza :) lek nie jest na recepte, mozna go bez problemu dostac, mysle ze Twoj maz tez powienien sprobowac, jest to zbior witamin dla mezczyzn, na pewno nie zaszkodzi a moze pomoze :) moj maz na poczatku byl sceptycznie nastawiony, wrecz nie chcial ich zazywac bo tabletki sa spore ale juz sie przekonal i sam pamieta zeby zazywac :)
Od momentu zazywania leku nie robil badan nasienia ale mysle ze sie polepszyly, zwykla morfologia jest np idealna a kiedys kulala... Pozdrawiam 😉

Dzięki za odpowiedź :) podrzucę temat mężowi, myślę że taka kuracja nie zaszkodzi w ramach uzupełnienia diety, a może coś tam się poprawi :)
 
Dziewczyny pomocy . Wczoraj po przytulankch zauważyłam delikatne ślady jasno różowej krwi . Czy to może oznaczać coś złego? ??
 
Ja tak mialam przy polipie, w srodku owulacji takie plamienia sluzem zabarwionym krwia, ale moze u Ciebie to cos innego... 😐
 
Dokladnie :) jak moj dal rade to Twoj tez da 👌👍😉
Ps jak po zastrzyku? To byl pierwszy zastrzyk? Bo nie pamietam...😉

To już mój trzeci zastrzyk ;) pierwszy raz byłam przerażona perspektywa ładowania sobie igły w brzuch 😖 w sobote czułam kłucie w okolicy jajnika co jakiś czas potem przeszło, a dziś znowu coś mnie pobolewa i już nie wiem co to może znaczyć.. dziś jeszcze będziemy działać może trochę później ta owu jest tym razem.. od czwartku mam brać progesteron. Moje myśli krążą już tylko wokół tego tematu, nie wiem jak będę funkcjonować w pracy przez najbliższe 2 tyg :D
 
reklama
Wczoraj był 17 dc owulacje miałam tak myślę na przełomie 14 15 dc . Tylko to było tak można powiedzieć śluz zabarwiony na różowo. Dzisiaj już nic nie ma .

Też bym obstawiała plamienie okołoowulacyjne, jeśli to był taki śluz ze strzępkami krwi i tylko takie delikatne, krótkie plamienie. Na pewno dobrze poruszyć to z ginekologiem przy kolejnej wizycie
 
Do góry