reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Aha, dzieki. Wlasnie mam wrazenie ze odkad biore leki na stymulacje ciagle cos czuje, a kiedys tylko podczas @ i owu. A macie tak ze np przez kilka cykli boli najpierw jeden jajnik a pozniej drugi... Rozumien ze wtedy z tego bolacego jest owu?
Mój doktorek mówi jak boli to dobrze ważne żeby zadziałało 😁
 
reklama
Tak? A powiesz cos wiecej o kuracji tym lekiem... Tak jak pisalam wczesniej nie widze zeby byl popularny wiec dlatego moje wstpliwosci.... Sama zastanawialam sie nad tym czy nie zasugerowac lekarzowi Clo...
 
A co więcej chciałabyś wiedzieć? Lek jest mniej popularny ale czytałam, że już nie długo wyprze clo z użytku ;) clo powoduje uszkodzenia endometrium a aromek nie, często kobiety nie reagują na clo i dostają aromek w drugim podejściu. Dodatkowo też po aromku jest mniejszy odsetek ciąż mnogich. Ja w pierwszym cyklu owulacje miałam już w 11 dc ale wtedy nie wstrzeliliśmy się z seksem, a w drugim cyklu przesunęła się na 18 dc i udało mi się zajść w ciążę.
Tak? A powiesz cos wiecej o kuracji tym lekiem... Tak jak pisalam wczesniej nie widze zeby byl popularny wiec dlatego moje wstpliwosci.... Sama zastanawialam sie nad tym czy nie zasugerowac lekarzowi Clo...
 
Wow 😉 to super ze Wam sie udalo, ja dzis dopiero pierwsza z 5 tabletek wiec bacznie obserwuje dzis swoj organizm... Troche bylam zniechecona jak wykupilam A i zaczelam czytac o Clo...malo popularny, rozne opinie i ta przerazajaca ulotka 😐😁
A jak dawkowalas? Ja mam dawke 1 tabletka przez 5 dni ale pewnie jak nie zajde to gin zwiekszy mi do dwoch... Na razie zbieramy sily na dzialania 😁
 
Udało się ale niestety poroniłam.
Ja brałam 2x1 od 3 do 5 dc.
Wow [emoji6] to super ze Wam sie udalo, ja dzis dopiero pierwsza z 5 tabletek wiec bacznie obserwuje dzis swoj organizm... Troche bylam zniechecona jak wykupilam A i zaczelam czytac o Clo...malo popularny, rozne opinie i ta przerazajaca ulotka [emoji52][emoji16]
A jak dawkowalas? Ja mam dawke 1 tabletka przez 5 dni ale pewnie jak nie zajde to gin zwiekszy mi do dwoch... Na razie zbieramy sily na dzialania [emoji16]
 
reklama
Do góry