reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ja już się tak stresuję, że masakra. Pogodziłam się że ten i kolejne 3 cykle trzeba odpuścić a nowa gin dała nadzieję. W środę idę zobaczyć czy pękł. To będzie tydzień od zastrzyku
Ja podziwiam tych lekarzy co tydzień po zastrzyku sprawdzają cze pęcherzyk pękł.... To się sprawdza 2-3 dni po. Bo tydzień po to może być nic nie widać.... Dziwne...
 
reklama
U mnie 27 dc . @ brak 2 kresek brak . I chęci do dalszej walki tez brak . Poddaje się.
 
U mnie dziwna sytuacja. 19dc a ja czuję jakbym miała owulację gdzie w 13dc byłam na usg i na prawym miałam pęcherzyk 7mm a na lewym 20mm i dostałam ovitrelle. Gdzie zawsze miałam owu ok 18dc a tu nagle w 13dc...nie kumam.. Dobrze że jutro idę ponownie na usg
 
U mnie dziwna sytuacja. 19dc a ja czuję jakbym miała owulację gdzie w 13dc byłam na usg i na prawym miałam pęcherzyk 7mm a na lewym 20mm i dostałam ovitrelle. Gdzie zawsze miałam owu ok 18dc a tu nagle w 13dc...nie kumam.. Dobrze że jutro idę ponownie na usg
Moze otrivelle nie zadziałało i dopiero jest owu samoistnie. Albo coś innego cię pobolewa.
 
Moze otrivelle nie zadziałało i dopiero jest owu samoistnie. Albo coś innego cię pobolewa.
Dziwna sprawa... Wczoraj miałam ochotę na wszystko do jedzenia, dzisiaj mnie śluz zalewa tak jakbym miała owulację jak zawsze. Tylko pytanie co ona tam widziała tydzień temu...
 
reklama
Do góry