reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Mam przeczucia, że nic nie będzie na tym teście ;) Przynajmniej to nie będzie takim szokiem już ;)

Pod rząd miałaś 4 stymulacje? U mnie lekarz mówił że max można 3 i potem koniecznie przerwa...

Trzymam kciuki za Ciebie!

Hej :)

Mi lekarz powiedział, że zwykle się robi 6 🤔 miałam przerwę między 3 a 4 cyklem miesięczną ze względu na korona, nie udało mi się dostać na usg na czas, żeby sprawdzić czy nie zrobiła się żadna torbiel i nie zaczynałam od razu 4 cyklu tylko miałam jeden "swój" oczywiście bezowulacyjny.. :(

A jak jest u innych dziewczyn z tą ilością stymulacji pod rząd? Też robiłyście po 3 i przerwa?

Ja dziś testowałam, jest 27dc i 15dpo. Niestety śnieżna biel, ani cienia drugiej kreski... Brzuch mnie dziś boli jakbym już miała @, pewnie za parę godzin przyjdzie.. Jest ciężko bo mieliśmy naprawdę duże nadzieje w tym cyklu, 3 ładne pęcherzyki były. Liczyliśmy, że chociaż ten jeden będzie szczęśliwy..
 
Hej, mi lekarz na początku stymulacji powiedział że dążymy do sześciu pełnych owulacji bez żadnej przerwy.
Hej :)

Mi lekarz powiedział, że zwykle się robi 6 [emoji848] miałam przerwę między 3 a 4 cyklem miesięczną ze względu na korona, nie udało mi się dostać na usg na czas, żeby sprawdzić czy nie zrobiła się żadna torbiel i nie zaczynałam od razu 4 cyklu tylko miałam jeden "swój" oczywiście bezowulacyjny.. :(

A jak jest u innych dziewczyn z tą ilością stymulacji pod rząd? Też robiłyście po 3 i przerwa?

Ja dziś testowałam, jest 27dc i 15dpo. Niestety śnieżna biel, ani cienia drugiej kreski... Brzuch mnie dziś boli jakbym już miała @, pewnie za parę godzin przyjdzie.. Jest ciężko bo mieliśmy naprawdę duże nadzieje w tym cyklu, 3 ładne pęcherzyki były. Liczyliśmy, że chociaż ten jeden będzie szczęśliwy..
 
Hej :)

Mi lekarz powiedział, że zwykle się robi 6 🤔 miałam przerwę między 3 a 4 cyklem miesięczną ze względu na korona, nie udało mi się dostać na usg na czas, żeby sprawdzić czy nie zrobiła się żadna torbiel i nie zaczynałam od razu 4 cyklu tylko miałam jeden "swój" oczywiście bezowulacyjny.. :(

A jak jest u innych dziewczyn z tą ilością stymulacji pod rząd? Też robiłyście po 3 i przerwa?

Ja dziś testowałam, jest 27dc i 15dpo. Niestety śnieżna biel, ani cienia drugiej kreski... Brzuch mnie dziś boli jakbym już miała @, pewnie za parę godzin przyjdzie.. Jest ciężko bo mieliśmy naprawdę duże nadzieje w tym cyklu, 3 ładne pęcherzyki były. Liczyliśmy, że chociaż ten jeden będzie szczęśliwy..

U mnie też biel :(

No właśnie u mnie też było kilka i jak tu człowiek ma trzeźwo myśleć jak przy zwiększonej ilości jajeczek też jest kiszka. Oby Wam sie wreszcie udało!!

Skoro przy 4 pęcherzykach nie dałam rady to już w ogóle nie dam. No cóż. Trzeba brać to na klatę i żyć bez potomka - po prostu. I tak co miesiąc ten sam scenariusz to szkoda wysiłku. Cokolwiek by się nie zrobiło i tak macica zrobi swoje ;) i zaleje czerwonością.

I jeszcze objawów nie ma :oo2:
 
Hej. Ja jestem już po 5 cyklach pod rząd z pregnylem. W każdym cyklu dwa piękne pęcherzyki i szansa na bliźniaki i nic. Ze stymulacja miałam tak, że w listopadzie brałam clo 1x1 i nic nie zadziałało więc lekarz odpuścił stymulację bo pęcherzyki mam samoistnie. A w lutym miałam Aromek i też nie pomogło podstymulowac pęcherzyków żeby wcześniej dojrzały niz w 18 dc. Z ostatniej wizyty zrozumiałam że jak mam cykle 25-27 dni, to minut 14 w tył, to owulacja powinna być max do 15 dc. A moje pęcherzyki wtedy są tak malutkie że można pomarzyć o owu.
 
Kiedy idziesz do lekarza na monitoring? Ja mam dzisiaj 10dpo 25dc cykle ok 30dniowe.... Test ciążowy negatywny a owulacyjny prawie pozytywny [emoji2356]
Hej. Ja jestem już po 5 cyklach pod rząd z pregnylem. W każdym cyklu dwa piękne pęcherzyki i szansa na bliźniaki i nic. Ze stymulacja miałam tak, że w listopadzie brałam clo 1x1 i nic nie zadziałało więc lekarz odpuścił stymulację bo pęcherzyki mam samoistnie. A w lutym miałam Aromek i też nie pomogło podstymulowac pęcherzyków żeby wcześniej dojrzały niz w 18 dc. Z ostatniej wizyty zrozumiałam że jak mam cykle 25-27 dni, to minut 14 w tył, to owulacja powinna być max do 15 dc. A moje pęcherzyki wtedy są tak malutkie że można pomarzyć o owu.
 
Byłam. Na prawym jajniku jeden pęcherzyk. Drugi gdzieś zniknął. Ten co został ma 19,5 mm. Na lewym jakiś jeden podrósł do 17 mm. Mam w czwartek przyjąć zobaczyć czy pękł ten wiekszy. I tyle. Zrobiłam biocenozę pochwy do drożności.
 
reklama
Do góry