reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Lekarz mówił ze jeszcze miesiąc. A później szersze badania . A najlepsze jest to ze powiedział ze on zdaje sobie sprawę jakie to jest dla nas ciężkie zrobi wszystko zeby się nam udało. Poradził również wizytę u psychologa. Dodam że z moim doktorokiem znamy się już kilka lat . Mówi ze z nami może być wszystko idealnie ale głową może blokować wszystko .
Warto się badać, jak ufasz swojemu gin, to bardzo dobrze :) robisz to dla swojego maleństwa. U nas też pewnie coś z głową, bo wszystko mamy ok.. Życie, nie raz na wiele szczęście trzeba trochę poczekać 😀
 
A ja właśnie czekam w szpitalu na hsg, dowiedziałam się, że robią pod znieczuleniem i msm się nie obawiać bolu bo nic nie będę czuła. 10 dzień cyklu więc jesxze przed wyjściem, mój lekarz ma mi zrobić usg.
 
Ja mam o 12:20
Bez znieczulenia :)
QUOTE="Monika231, post: 19706627, member: 198633"]
A ja właśnie czekam w szpitalu na hsg, dowiedziałam się, że robią pod znieczuleniem i msm się nie obawiać bolu bo nic nie będę czuła. 10 dzień cyklu więc jesxze przed wyjściem, mój lekarz ma mi zrobić usg.
[/QUOTE]
 
Ja mam o 12:20
Bez znieczulenia :)
QUOTE="Monika231, post: 19706627, member: 198633"]
A ja właśnie czekam w szpitalu na hsg, dowiedziałam się, że robią pod znieczuleniem i msm się nie obawiać bolu bo nic nie będę czuła. 10 dzień cyklu więc jesxze przed wyjściem, mój lekarz ma mi zrobić usg.
[/QUOTE]
To znając życie będziesz miała szybciej niż ja 😁 ja dalej czekam 🤨
 
Dziękuję 😁 ja już po, faktycznie był niedrozny z jednej strony, bo miał problem żeby wstrzyknac mi kontrast. Za to ze strony anatomicznej nie ma żadnych przeciwwskazań do ciąży. Leżę już po i czekam aż mnie znieczulenie puści, samo badanie faktycznie nie przyjemne 😐
 
Drożne. Macica i jajowody idealne.
Badanie bez znieczulenia ale to śmiech ten ból :)
Chwila i po sprawie. Przy porodzie boli dużo bardziej ;)
To znając życie będziesz miała szybciej niż ja 😁 ja dalej czekam 🤨
[/QUOTE]
 
[QUOTE
upsss .... a już godzinę po i od 30 minut w pracy z powrotem ;)
="Monika231, post: 19707914,

member: 198633"]
Dziękuję 😁 ja już po, faktycznie był niedrozny z jednej strony, bo miał problem żeby wstrzyknac mi kontrast. Za to ze strony anatomicznej nie ma żadnych przeciwwskazań do ciąży. Leżę już po i czekam aż mnie znieczulenie puści, samo badanie faktycznie nie przyjemne 😐
[/QUOTE]
 
reklama
[QUOTE
upsss .... a już godzinę po i od 30 minut w pracy z powrotem ;)
="Monika231, post: 19707914,

member: 198633"]
Dziękuję 😁 ja już po, faktycznie był niedrozny z jednej strony, bo miał problem żeby wstrzyknac mi kontrast. Za to ze strony anatomicznej nie ma żadnych przeciwwskazań do ciąży. Leżę już po i czekam aż mnie znieczulenie puści, samo badanie faktycznie nie przyjemne 😐
[/QUOTE]
Podziwiam cię 😁
 
Do góry