reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ja od wczoraj jestem już pod opieką kliniki niepłodności. Jak tylko zrobię drożność startuje z inseminacja. Staranka były kiepskie. Nie ma zbytnio o czym pisać.... :(
Ja jestem po droznosc w tym cyklu, dzisiaj 21 dc, 8 dni po owu, niestety czuje już nadchodzący okres 🤨 Tez się nad inseminacja zaczęliśmy zastanawiać, znasz całkowity koszt takiego zabiegu?
 
reklama
Hej dziewczyny !!!
żadna już się nie stara? Przecież lada moment niektóre z nas będą testować !!!

Hej wszystkim!
Ja właśnie zakończyłam 5 cykl na stymulacji, niestety w piątek przyszła @. W 4 cyklu mieliśmy mega duże nadzieje, były 3 pęcherzyki, wszystko poszło idealnie, jak się okazało, że nic z tego to rozczarowanie było największe jakie przeszliśmy do tej pory. Ten 5 cykl nawet nie wiem kiedy minął.. Były 2 pęcherzyki, wszystko zrobiliśmy idealnie ale już starałam się nie myśleć o tym za dużo, nie czytałam nic, prawie nie rozmawialiśmy z mężem na ten temat, nie doszukiwałam się objawów, zajęłam się innymi rzeczami.. Zrobiłam test w 14dpo, oczywiście negatywny, dzień później @. Nie będziemy podchodzić teraz do 6 cyklu, zrobię drożność i zobaczymy co dalej. Niestety od poprzedniego cyklu zaczęłam się bardzo źle czuć, mam problemy ze snem, zawroty głowy i parę innych mało przyjemnych dolegliwości. Teraz będę mieć dość intensywne dwa-trzy miesiące w pracy, do tego w sierpniu mam dwa wesela gdzie jestem świadkową więc do tego organizacja dwóch panieńskich, chciałabym się też tym cieszyć, będzie też na pewno trochę załatwiania i dodatkowych nerwów. Jeśli do tej pory nie wyszło to szczerze wątpię, że udałoby się akurat teraz przy większej ilości stresu..

<3
 
Jaki koszt jest insteminacji??
Z tego co zerknelam na cennik to 700 zł ale przed tym masa badań krwi, mąż do lekarza, mąż nasienie, ja hsg. Czyli już przed samym iui jakieś 2000 zł. Plus przed inseminacja leki.... Potem zastrzyk na pęknięcie.... Potem progesteron..... Uzbiera się :/
 
I
Z tego co zerknelam na cennik to 700 zł ale przed tym masa badań krwi, mąż do lekarza, mąż nasienie, ja hsg. Czyli już przed samym iui jakieś 2000 zł. Plus przed inseminacja leki.... Potem zastrzyk na pęknięcie.... Potem progesteron..... Uzbiera się :/
Iui? Co to?
 
reklama
Do góry