reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Oki, ja jeszcze nawet o tym nie myślę więc nie zagłębiam się w temat. Nie mam czasu nawet na wątek..
No mi lekarz powiedział dosłownie że trzeba to wszystko przyspieszyć, że naturalnie nie mam szans za bardzo. I nawet niezbyt chce mnie stymulować bez inseminacji. Chyba że ja będę chciała to możemy z dwa cykle naturalnie. Ale on jest za tym żeby od razu startować z inseminacja.
 
reklama
No mi lekarz powiedział dosłownie że trzeba to wszystko przyspieszyć, że naturalnie nie mam szans za bardzo. I nawet niezbyt chce mnie stymulować bez inseminacji. Chyba że ja będę chciała to możemy z dwa cykle naturalnie. Ale on jest za tym żeby od razu startować z inseminacja.
Ciekawe dlaczego? Czy to, że po 7dniach od owu plamisz czy że tyle lat starań... Uzasadnił swoje zdanie?
 
Hej wszystkim!
Ja właśnie zakończyłam 5 cykl na stymulacji, niestety w piątek przyszła @. W 4 cyklu mieliśmy mega duże nadzieje, były 3 pęcherzyki, wszystko poszło idealnie, jak się okazało, że nic z tego to rozczarowanie było największe jakie przeszliśmy do tej pory. Ten 5 cykl nawet nie wiem kiedy minął.. Były 2 pęcherzyki, wszystko zrobiliśmy idealnie ale już starałam się nie myśleć o tym za dużo, nie czytałam nic, prawie nie rozmawialiśmy z mężem na ten temat, nie doszukiwałam się objawów, zajęłam się innymi rzeczami.. Zrobiłam test w 14dpo, oczywiście negatywny, dzień później @. Nie będziemy podchodzić teraz do 6 cyklu, zrobię drożność i zobaczymy co dalej. Niestety od poprzedniego cyklu zaczęłam się bardzo źle czuć, mam problemy ze snem, zawroty głowy i parę innych mało przyjemnych dolegliwości. Teraz będę mieć dość intensywne dwa-trzy miesiące w pracy, do tego w sierpniu mam dwa wesela gdzie jestem świadkową więc do tego organizacja dwóch panieńskich, chciałabym się też tym cieszyć, będzie też na pewno trochę załatwiania i dodatkowych nerwów. Jeśli do tej pory nie wyszło to szczerze wątpię, że udałoby się akurat teraz przy większej ilości stresu..

<3
Oby los splatal Ci figla :)
 
Ja też nie wiem co z tego wyjdzie.... Od owulacji bardzo źle się czuję, mam bóle jak na miesiączke i to trwa od Owulacji, żołądek pobolewa i nie mam apetytu. Szczerze to ja już sama nie wiem co mam myśleć.... Do @ pozostało 7 dni i dodam że jestem w cyklu którym miałam robione hsg jajowody były drożne.
 
Ja tez za tydzień mam dostać @
I tez jestem w cyklu po HSG
:)
Ja też nie wiem co z tego wyjdzie.... Od owulacji bardzo źle się czuję, mam bóle jak na miesiączke i to trwa od Owulacji, żołądek pobolewa i nie mam apetytu. Szczerze to ja już sama nie wiem co mam myśleć.... Do @ pozostało 7 dni i dodam że jestem w cyklu którym miałam robione hsg jajowody były drożne.
 
reklama
Uuuu ... brzmi niezle. Do @ zostało 5 dni, temperatura jakaś dziwna ... do tego mam wysypkę. Doszłam do wniosku ze to uczulenie na antybiotyk, który brałam przed HSG. Bo wykluczylam uczulenie na kontrast :)
Wiecie, ja jestem dziwny człowiek. Zarządzam poradniami zdrowia i mam do dyspozycji lekarza POZ a diagnozuje się sama :) nie komentujcie, szewc w dziurawych butach chodzi, prawda? Ale chyba w czwartek pójdę do rodzinnego i się upewnię co do tej wysypki. Bo już nie wiem czy to na okres prognoza czy nie ..,


Ja już dziewczyny po wizycie. Teraz bez zastrzyku jest płyn w zatoce . Dzisiaj 14 dc edno ogromne 16 mm . I przerwa 2 miesiące.
 
Do góry