reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Jesteś pewna, że nic z tego nie wyszło? Mi zawsze jak się nie udawało to na badaniu wychodziło <0,1, a w udanym cyklu na pierwszym badaniu wyszło 0,4 co już dało mi do myślenia, po kolejnym było już dużo więcej :D
Błagam nie rób mi nadziei... Dzisiaj obudził mnie ból brzucha a dokładnie takie skurcze więc czekam na @
 
Poniżej 5 jest brak ciąży
Tak wiem, że jest brak. Jednak na tyle razy robiłam betę i zawsze mi wychodziło poniżej 0,1, więc u mnie ten większy wynik, który de facto był poniżej 5 oznaczał ciąże tylko bardzo wczesną. Po prostu za wcześnie zrobiłam badanie, bo był to o ile dobrze pamiętam 9dpo.
Każda z nas, która się stara tyle czasu zna swoje ciało na tyle dobrze, że wie kiedy coś odbiega od normy i może to być zwiastun czegoś szczęśliwego.
Ja się starałam ponad rok czasu, w tym 3 cykle na clo i ciąża biochemiczna. Cały czas was czytam i trzymam kciuki za każdą z Was, bo wiem jak to jest się starać i nie widzieć efektów. Zresztą kto wie, może niedługo znowu do was wrócę :)
@Mimi94 sama najlepiej wiesz, że do póki nie ma @ to nadzieja jest cały czas. W końcu musi się udać! Tylko szkoda, że Ci co najbardziej chcą muszą najdłużej czekać :(
 
reklama
Jesteś pewna, że nic z tego nie wyszło? Mi zawsze jak się nie udawało to na badaniu wychodziło <0,1, a w udanym cyklu na pierwszym badaniu wyszło 0,4 co już dało mi do myślenia, po kolejnym było już dużo więcej :D

kurcze sama zrobiłam betę w piątek w 24dc i wyszła <0,2 wiec powiedzmy ze się pogodziłam ze nic z tego, ale czytając takie wypowiedzi wstępują we mnie nowe nadzieje i nie wiem czy słusznie... 😔
 
Do góry