reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Cześć, ja biorę Clo pierwszy raz, 5-9dc 2tabl codziennie.
Na razie bez skutków ubocznych (dziś 9dc i ostatnie tabsy)
Postaram się tez robić testy OWU żeby wyłapać czy będą jakieś objawy korelowały z testami.
Boje się nastawiać bo to już 7 miesiąc starań, pierwszy z Clo...
 
reklama
Cześć, ja biorę Clo pierwszy raz, 5-9dc 2tabl codziennie.
Na razie bez skutków ubocznych (dziś 9dc i ostatnie tabsy)
Postaram się tez robić testy OWU żeby wyłapać czy będą jakieś objawy korelowały z testami.
Boje się nastawiać bo to już 7 miesiąc starań, pierwszy z Clo...
Ja dzisiaj zaczynam z Clo 3 dzień cyklu do 7 dnia i niewiem czemu ale mam stresa 🙁
 
Ja zaczynam po raz 2 kuracje z clo. 4 cykle nie udane 2 cykle przerwy i nowego cyklu znowu. Tylko żeby więcej było pozytywnych myśli że się uda
 
Dziś rano test OWU (clear blue elektroniczny) ujemny

Zapomniałam napisać dziś 11dc (clo 2x1 brany od 5dc do 9dc)
Ginekolog mi powiedziała ze dni płodne najwcześniej od dziś...
Jutro znów zrobię zobaczymy :)
Moje własne cykle wcześniej 26dni, przy CLO dostałam info ze brane 5-9dc będą dłuższe cykle do 31-32dni
 
Zapomniałam napisać dziś 11dc (clo 2x1 brany od 5dc do 9dc)
Ginekolog mi powiedziała ze dni płodne najwcześniej od dziś...
Jutro znów zrobię zobaczymy :)
Moje własne cykle wcześniej 26dni, przy CLO dostałam info ze brane 5-9dc będą dłuższe cykle do 31-32dni
U mnie dzisiaj 6 dzień cyklu od 3 dni biorę clo A w sobotę czeka mnie wizyta u ginekologa na monitoring .
 
Zapomniałam napisać dziś 11dc (clo 2x1 brany od 5dc do 9dc)
Ginekolog mi powiedziała ze dni płodne najwcześniej od dziś...
Jutro znów zrobię zobaczymy :)
Moje własne cykle wcześniej 26dni, przy CLO dostałam info ze brane 5-9dc będą dłuższe cykle do 31-32dni
Nie prawda clo nie wydłuży Ci cyklu.
 
reklama
Zapomniałam napisać dziś 11dc (clo 2x1 brany od 5dc do 9dc)
Ginekolog mi powiedziała ze dni płodne najwcześniej od dziś...
Jutro znów zrobię zobaczymy :)
Moje własne cykle wcześniej 26dni, przy CLO dostałam info ze brane 5-9dc będą dłuższe cykle do 31-32dni
Tez się nie zgadzam przy CLO 5-9dc i Duphastonie 16-25dc cykl miałam równiutkim 28 dni
 
Do góry