reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ja miałam dwa pęcherzyki w tym cyklu pierwszy raz, w 12 dc 20 i 21 mm, zesrana byłam że będę miała bliźniaki a tymczasem one nawet nie pękły [emoji2356]
Czekam teraz na okres i od nowa stymulacja tym razem już z zastrzykiem na pęknięcie.
Hallo hallo dziewczyny jest tu ktoś [emoji4] Co tam u Was czy jest ktoś kto zaczyna dzisiaj nowy cykl? U mnie z poprzedniego nici nie będzie bliżniakow bo dostałam okresu [emoji17] zaczynam nowy cykl[emoji123]
 
reklama
Ja miałam dwa pęcherzyki w tym cyklu pierwszy raz, w 12 dc 20 i 21 mm, zesrana byłam że będę miała bliźniaki a tymczasem one nawet nie pękły [emoji2356]
Czekam teraz na okres i od nowa stymulacja tym razem już z zastrzykiem na pęknięcie.
Ja miałam podobnie z tym że moje pękły po zastrzyku też dr powiedział mi żebym się nie zdziwiła bo mogą byc bliźniaki a ja tym czasem dostałam okres😔
 
Ja już po @.
W środę (7dc) pójdę najpewniej sprawdzić na usg czy torbiele się straciły.
Ten cykl biorę Asubtele żeby uspokoić jajniki... także cykl będzie stracony...
 
Ja już po @.
W środę (7dc) pójdę najpewniej sprawdzić na usg czy torbiele się straciły.
Ten cykl biorę Asubtele żeby uspokoić jajniki... także cykl będzie stracony...
No ja jestem w te samej sytuacji. 7 dc. I od piątku biorę już antyki na wyciszenie jajników. I dopiero mam wizytę 8 października żeby zobaczyć czy się wchłonęły i po następnym okresie stymulacja. Ja jestem w kiepskim stanie psychicznym na tych anatykach.
 
No ja jestem w te samej sytuacji. 7 dc. I od piątku biorę już antyki na wyciszenie jajników. I dopiero mam wizytę 8 października żeby zobaczyć czy się wchłonęły i po następnym okresie stymulacja. Ja jestem w kiepskim stanie psychicznym na tych anatykach.
Ja 11 dc z anty i tak samo usg w październiku
 
Nie wiem... Wy też tak strasznie to przeżywacie że jesteście na antykach czy to ja jestem nienormalna? Dla mnie to jest dramat. Dziewczyny mnie pocieszają jak mogą i jestem im wdzięczna ale ja nie umiem tego traktować jako kolejny krok i etap leczenia. Ja mam się starać, a nie brać antykoncepcji :( niestety jestem zdania że u mnie nic to nie da.
 
Nie wiem... Wy też tak strasznie to przeżywacie że jesteście na antykach czy to ja jestem nienormalna? Dla mnie to jest dramat. Dziewczyny mnie pocieszają jak mogą i jestem im wdzięczna ale ja nie umiem tego traktować jako kolejny krok i etap leczenia. Ja mam się starać, a nie brać antykoncepcji :( niestety jestem zdania że u mnie nic to nie da.
Nie tylko Ty się tak czujesz . Mi jak doktorek powiedział o anty płakałam 3 dni i nie mogłam się opanować . Codziennie jak biorę tabletki to że łzami w oczach
 
Nie tylko Ty się tak czujesz . Mi jak doktorek powiedział o anty płakałam 3 dni i nie mogłam się opanować . Codziennie jak biorę tabletki to że łzami w oczach
No ja tak samo. W czwartek byłam u lekarza i ryczalam do niedzieli. U niego też siedziałam że łzami w oczach. A tabletki tak powoli znikają z blistra ze mnie żołądek boli jak wyciągam z opakowania
 
Hej, miała któraś z was histeroskopie że względu na słabe endometrium? Po roku walki udało się a Tomkiem i metformina wywolwlywac owulacje, niestety tylko 2 cykle endo było dobre, miesiąc temu 3 mm po owulacji a w tym 6 mm... Lekarz powiedział ze histeroskopia może pomóc, nie wiem skąd te nagłe problemy z endometrium 😩 jeden problem udało się rozwiązać to pojawił się kolejny...
 
reklama
Hej, miała któraś z was histeroskopie że względu na słabe endometrium? Po roku walki udało się a Tomkiem i metformina wywolwlywac owulacje, niestety tylko 2 cykle endo było dobre, miesiąc temu 3 mm po owulacji a w tym 6 mm... Lekarz powiedział ze histeroskopia może pomóc, nie wiem skąd te nagłe problemy z endometrium 😩 jeden problem udało się rozwiązać to pojawił się kolejny...
Może spróbuj jeść ananasa migdały i pić czerwone wino
 
Do góry