reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Hm, na pewno boli mnie biust , mam śluz taki wodnisto-kremowy i to na tyle.
Moje ostatnie miesiączki były dosyć bolesne i czułam już tydzień przed że @ się szykuje a teraz własnie czuje się lepiej - ale z tego co dowiedziałam się od dziewczyn na jeszcze innym forum to duphaston może łagodzić takie bóle więc to może być przyczyną że nie jest tak źle.
Sama nie wiem , bynajmniej dzisiaj jest 5 dzień od odstawienia duphastonu a miesiączki jak nie było tak nie ma :p
Jak bralam luteine to też nie miałam żadnych objawów na @ więc może coś w tym jest
 
Cześć dziewczyny! Mogę dołączyć?:)
Od września odstawiłam tabletki anty. Jestem właśnie w 1 cyklu z clo od 2dc. Jutro mam pierwszy monitoring, w 11dc.
Zastanawiam się kiedy może wystąpić owulacja. Poprzedni cykl był krótki, wspomagany duphastonem bo mam nieregularne cykle i jajniki noszące cechy pco. Cykl trwał tylko 25 dni. Okres wystąpił dzień po wzięciu ostatniej tabletki. Nie mogę się doczekać tego co jutro lekarz zobaczy na usg...
Nie nastawiam się na ten cykl, ale wiadomo , bardzo bym się cieszyła :)

Wspomagam się olejem z wiesiołka i miositogyn.

Trzymam kciuki za inne starające :)
Hej ja też 1 cylk z clo w 13dc miałam już pęcherzyk 18mm a teraz czekam na testowanie :)
 
@ powinna być jakos w weekend nie wiem dokładnie bo wcześniej miałam bardzo nieregularne cykle owulke miałam 3.03 więc myślę że w piątek mogę już testować :D
 
No już 3 latka będą ale mam pco i ciężko było trafić w owulacje dopiero niedawno zaproponowano mi symulacje clo i oby się udało
 
No już 3 latka będą ale mam pco i ciężko było trafić w owulacje dopiero niedawno zaproponowano mi symulacje clo i oby się udało
U mnie lekarz gin-endo podejrzewa pco, ponieważ jajniki tak wyglądają. No i cykle są nieregularne. Poza tym żadnych innych objawów. Bmi w porządku, w dolnej granicy. Wyniki dobre.
 
Mi pco wyszło właśnie z wyglądu jajników długich cykli potem były badania i stosunkiem fsh do LH był za duży no i amh wyszło mi wysokie reszta badań w normie
 
reklama
Do góry