reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Wiecie co, chyba nasza psychika dużo działa - straszne kłucia jajników miałam od owulacji, wiec w 28 dniu cyklu zrobiłam test ciążowy - negatywny, bez cienia drugiej kreski. Chyba tego właśnie potrzebowałam, bo nagle odpuściły mnie te bóle - chociaż nadal coś tam czuje, ze się dzieje, ale mniej niż wcześniej. Dzisiaj jest 33 dzień cyklu i na razie nie mam @. Około 18-20 dnia cyklu miałam owulacje (stwierdzoną na monitoringu). Może ja ten test zrobiłam za wcześnie. Ale czuje się w sumie tak „normalnie” jak przed @, z tym ze ten stan mi się utrzymuje od owulacji (pewnie przez CLO).
Faktycznie mogło być za wcześnie. Jak jutro nie przyjdzie, to zrób test ponownie. Chyba każda z nas przy staraniach przypisuje każda możliwą dolegliwość ciąży 😉
 
reklama
Faktycznie mogło być za wcześnie. Jak jutro nie przyjdzie, to zrób test ponownie. Chyba każda z nas przy staraniach przypisuje każda możliwą dolegliwość ciąży 😉

staram się już nie świrować, za dużo miesięcy rozczarowań przeżyłam... bardziej to się przestraszyłam, czemu to aż tak boli..
 
staram się już nie świrować, za dużo miesięcy rozczarowań przeżyłam... bardziej to się przestraszyłam, czemu to aż tak boli..
Ja przy clo miałam jedną bolesną owu przez kilka dni. Na monitoringu pęcherzyk miał 28mm o ile dobrze pamiętam. Pierwsza owu przy clo czułam tylko jakiś czas. Co do drugiej to bym nawet nie wiedziała, że miałam, gdyby nie to że mierzyłam temp, bo akurat trafił mi się wyjazd. Także u mnie każdy cykl wyglądał zupełnie inaczej 😉
 
A ja opowiem wam co się u mnie dzisiaj działo
byłam na monitoringu 😊 jeden pęcherzyk mam już przerosniety mówił lekarz że to może być z poprzedniego cyklu🤔 i drugi 18mm dostałam ovitrelle A żeby było mało mam cienkie endometrium dostałam estrofem i biorę je dopiero od dzisiaj 🙄 plus jest taki że prolaktyne unormowalam i jest ten jeden pęcherzyk 😁 i co 😊pije drinka pzytulanki były 😁 i wogóle wrzucam na luz dzisiaj mam no stres 😁 miłego wieczoru kochane 😘😘
 
reklama
Ja tez czuje ze nadchodzi @... pewnie będzie jutro, mam standardowe plamienia brązowe przedokresowe... :((
Trzeba by oderwać głowę od tego wszystkiego bo już się łapie na tym ze nie umiem myśleć o niczym innym ...
 
Do góry