reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Hej. Tak :) wszystko ok. Małe rośnie pięknie. Serduszko bije. Widziałam w 3d rączki nóżki, nosek :D heh... Super 🥰
Jedynie to zrobił mi cytologie płynna i tak mnie okropnie bolało że prawie zemdlałam. Mam taką wrażliwa szyjkę, lekko dotknął i już poleciała krew. Masakra...

A co u ciebie??
Wpadam na szybko, mocno gratuluję! Co jakiś czas Cię wyszukuję, a dzisiaj taka wspaniała informacja 😍 Rosnijcie zdrowo 💕 Wszystkiego dobrego!!!
 
Pamiętam! Co jakiś czas Cię wyszukiwalam i w końcu z tak pozytywną, cudowną informacją ❤️❤️❤️
Wspaniale!!!! 🥰
Tak, synek ma już ponad 10 miesięcy 🙂
super :) Jak dziś pamiętam Twoja dobrą nowinę :) gdzie się potem zaszylas? Ja to tu czasami zaglądam a tak to jestem na prywatnym forum z kilkoma starymi staraczkami :) długa droga. Jak już straciłam nadzieję to bach. Jest :) ale pomogł mi Invimed. Już przy drugiej stymulacji się udało. Dlatego polecam każdemu kto się męczy tyle czasu bo warto.
 
reklama
super :) Jak dziś pamiętam Twoja dobrą nowinę :) gdzie się potem zaszylas? Ja to tu czasami zaglądam a tak to jestem na prywatnym forum z kilkoma starymi staraczkami :) długa droga. Jak już straciłam nadzieję to bach. Jest :) ale pomogł mi Invimed. Już przy drugiej stymulacji się udało. Dlatego polecam każdemu kto się męczy tyle czasu bo warto.
Mam synka z kwietnia, więc jestem na prywatnym forum kwietniowych mam :)

Cieszę się, że znalazłaś tu wsparcie, jakiego potrzebowałas i, że się udało. To była trudna droga, ale do celu. Jesteś silna, mocna! Cieszę się bardzo!
 
Do góry