reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Chcę napisać, że CLO dziala cuda. Tak jak pisalam wczesniej jestem po 3cyklach z tym lekiem i staraniem sie ponad 1rok. Wiem, ze to na razie tylko test i moze nie powinnam zapeszac ale nie moge sie opanowac zeby sie ta nowina nie podzielic.
 

Załączniki

  • 20181123_164528.jpg
    20181123_164528.jpg
    575,6 KB · Wyświetleń: 667
Chcę napisać, że CLO dziala cuda. Tak jak pisalam wczesniej jestem po 3cyklach z tym lekiem i staraniem sie ponad 1rok. Wiem, ze to na razie tylko test i moze nie powinnam zapeszac ale nie moge sie opanowac zeby sie ta nowina nie podzielic.
Chyba można już gratulacje na 100% moja siostra miała duża bladsza kreseczke i teraz szczęśliwie czekają aż do maja za swoją dzidzia wiec możesz być pewna że to znak że będziesz mama jeszcze raz gratulacje
 
Hej jestem nowa to mój pierwszy cykl z clo . Staramy się od początku roku. Niby nie długo ale lekarz już zaczął działać. Miała robione wszystkie badania hormonalne niby jest ok. Mam nadzieję że to clo pomoże... Dalyscie mi nadzieję bo z tego co czytałam to którejś się udało. Gratuluję
 
hej dziewczyny, ostatnio podczytuję o CLO...
mam cykle nawet po 80 dni... niby hormony okej. TSH pod okiem endokrynlogoga. z 4,0 zbilismy do 1,8 (jutro lecę ponownie zbadać po 2 m-cach czy jest okej, a biorę non stop euthyrox 25)
jestem z ginekologiem umówiona, ze od nowego cyklu biorę CLO i dodatkowo chce mi zrobić HSG..
ale powoli się załamuję, niby hormony okej, a cykle po 3 miesiące... chcę już te CLO a muszę czekać do stycznia na @ :(
duphaston nie wchodzi w grę bo ginekolog nie chce mi mieszać w cyklach sztucznym progesteronem.. twierdzi, że okres po duphastonie to krwawienie z odstawienia a nie @, raczej mu wierzę, bo już kiedyś miałam przygodę z tym lekiem z innym gin i miałam jakaś masakrę w organizmie...
musialam się chyba Wam wyżalić :(
 
Ja co duphastona mam inne zdanie. Po odstawieniu tabletek antyk. Po 72dniach i to dzieki dupkowi dostalam w ogole okres. No i w zasadzie caly rok na tym leku plus ostatnie 3cykle dodatkowo CLO. Gdyby nie duphaston to tez bym miala co 3 m.ce okres. Takze nie wiem dlaczego nie chce Ci go przepisac.
 
reklama
Do góry