reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

U mnie dokładnie 7 dni do @ i już się doczekać nie mogę aż przyjdzie i będę mogła zacząć clo i dupka. Męża już powiadomiłam ze od 08-14 kwiecień ma być w domu [emoji2] może w końcu się uda [emoji1364][emoji1364]
 
reklama
U mnie dokładnie 7 dni do @ i już się doczekać nie mogę aż przyjdzie i będę mogła zacząć clo i dupka. Męża już powiadomiłam ze od 08-14 kwiecień ma być w domu [emoji2] może w końcu się uda [emoji1364][emoji1364]
Nie staraliscie sie w tym cyklu ?
 
Na NFZ do ogarnietego lekarza raczej ciężko się dostać. Bynajmniej w moim mieście. Ja mam mieć @ za 4dni. Jak zwykle ogarnia mnie nadzieja ze „a może jednak się udało” .....chociaż za chwile się strofuję że to przecież nie możliwe.

Buziaki!!
 
Na NFZ do ogarnietego lekarza raczej ciężko się dostać. Bynajmniej w moim mieście. Ja mam mieć @ za 4dni. Jak zwykle ogarnia mnie nadzieja ze „a może jednak się udało” .....chociaż za chwile się strofuję że to przecież nie możliwe.

Buziaki!!
Badz dobrej mysli, ja tez myslalam ze dupa w tym cyklu z powodu tej glupiej lekarki, ale teraz mam nadzieje owulka jutro lub w pon. Takze ogien ha ha
3mam kciuki za was dziewczyny!
 
reklama
Hej:) byłam wczoraj na monitoringu. Endometrium 7 mm.Prawy jajnik dwa pęcherzyki dominujące o wym 17mmx17mmx19 mm i drugi 14mmx20mmx18mm. To był 10 dc. W poniedziałek idę na kolejne usg.
 
Do góry