reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Anita12345

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Marzec 2018
Postów
26
Witam chciałabym założyć ten temat aby nie być sama w tym wszystkim i mieć z kim pogadać kto przechodzi podobna sytuacje witam
 
reklama
Ja biorę od 3 dnia cyklu dzis jest juz myj 14 dc rownież bardzo liczę na ten cykl Prócz tego biorę parlodel 2/1 mam niestety problem z prolaktyna po obciążeniu
 
To mój drugi cykl z clo. W pierwszym brałam po jednej tabletce od 2 do 6 dc. Badałam progesteron około 21 dc i niestety nie miałam wtedy nawet 1 ng/ml. Lekarz podwoił dawkę i miałam wrażenie, że była owulacja, ale bałam się nastawiać. Wczoraj (22 dc) pobrałam krew, przed chwilą odebrałam wyniki i mam 21,10 ng/ml. Czekam na telefon od ginekologa, co powie na takie wyniki. Boję się nastawiać bardzo pozytywnie, żeby się nie rozczarować jak za tydzień przyjdzie okres... Już się śmieję, że mam ciążę urojoną, bo każdy dziwny objaw organizmu traktuję jak zwiastun ciąży :( Z prolaktyną nie miałam większych problemów po obciążeniu, ale przed była dość wysoka i miałam brać 1/4 bromergonu na wieczór. Niestety byłam po nim tak nieprzytomna, że przestałam brać.
 
Wynik masz bardzo ładny moim zdaniem owulacja była , co do objawów ciąży bardzo dobrze cię rozumiem ja rownież przechodziłam chyba juz wszystkie mimo ze w ciąży nie byłam ale chęć jej posiadania robi swoje Mimo ze teoretycznie objawy ciąży powinnam rozpoznać bo mam córę dzis kończy 5lat I jestem po poronieniu w 4miesiacu niestety straciłam dziecko i to z winy prolaktyny niestety była wysoka co za tym idzie progresteron bardzo niski Staram sie z nią walczyć zobaczymy jak to będzie trzymam za ciebie kciuki żebyś juz w tym cyklu mogła sie cieszyć fasoleczka
 
Lekarz powiedział, że wyniki są bardzo dobre i przez 4 kolejne cykle mam brać po te 2 tabletki clo i starać się zajść w ciążę. No i powiedział, że nie mogę odpuszczać sobie bromergonu i będę go brała od 10 do 20 dc. Niestety nic nie wspomniał, żebym już w tym cyklu zrobiła test, a liczyłam na to, że może już nam się udało... Przykro mi, że straciłaś dziecko. Ja się właśnie tego najbardziej obawiam. Moja starsza siostra straciła 2 ciąże a jest zupełnie zdrowa. Więc tak bardzo się boję, co mnie czeka z tyloma moimi dolegliwościami :(
 
Już można powiedzieć ze pogodziłam sie z strata chodź nie było to łatwe na początku (prawie sie rozleciało moje małżeństwo ) ale ja miałam w ten czas roczne dziecko jeszcze w domu wiec może dla tego było mi łatwiej co do twojego testowania to ja bym tak nie wątpiła , bo nie jest powiedziane ze w tym miesiącu sie nie udało pewnie ze mogło sie udać czego życzę testuj! I dawaj znać Co do proszków na prolaktyne ja mam brać cały miesiąc niestety A jak sie po nim czujesz ? Co do poronień to nie myśl tak bo stres jest tu najgorszy w naszym przypadku i nie wszystkich to spotyka , napewno nie dotknie ciebie ja zaszłam po 7 latach z wysoka prolaktyna donosiłam żadnych problemów nie było wiec głowa do gory
 
reklama
Ja po tym bromergonie spałam jak zabita i w dzień też byłam półprzytomna. Ale skoro jest taki ważny, to w okolicy owulacji mam go brać. Dla dzidzi wszystko!
O rety, to dopiero mój drugi cykl a ja już nie mogę się doczekać :) Podziwiam tych, co mają cierpliwość starać się przez wiele lat i nie wariują.
 
Do góry