reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

I jak u Was dziewczyny ? Ja dziś liczyłam na to, ze zobaczę jajeczko a okazało się, ze tylko nisza po nim ...wiec nie mam zbytnio nadziei. Po kolejnej miesiączce mam iść przygotować się do inseminacji. Trochę się boje :szok:
Najpierw pewnie droznosc co? Mi lekarz mówił że przy inseminacji musi być droznosc chociaż jednego jajowodu inaczej nie ma szans... Ja się boję tego badania...
 
reklama
G
Dziękuje :* brałam trzy cykle clostybegit a potem dwa następne do tego Parlodel. Bez leków nic pewnie byśmy nie zdziałali. Jakieś dwa lata temu starliśmy się na własna reke ale nic z tego nie wychodziło. odpuściliśmy na jakiś czas a potem poszukaliśmy dobrego lekarza i o to jest. aktualnie biorę leki nad podtrzymanie i oszczędzam się,do 12 tyg będziemy odpoczywać i trzymać kciuki żeby było wszystko dobrze...
Gratuluję:) :**
 
Pewnie ze nie ma co się załamywać i tracić nadziei. Trzeba wierzyć że kiedyś zobaczymy te dwie kreski. Ja mam okres załamania kiedy dostaje okres potem przechodzi...
znam to straszne uczucie i odliczanie od owulacji do owulacji... wiem,że to się łatwo mówi ale musisz na trochę przestać o tym myśleć, zresetować się. to naprawdę działa,wiem po sobie. będzie dobrze,kwestia czasu kochana :)
 
znam to straszne uczucie i odliczanie od owulacji do owulacji... wiem,że to się łatwo mówi ale musisz na trochę przestać o tym myśleć, zresetować się. to naprawdę działa,wiem po sobie. będzie dobrze,kwestia czasu kochana :)
Dziekuje:) ja już się nie łudze... Będzie co ma być tylko jak okres przychodzi to mnie dobija ale mąż zawsze wie jak poprawić mi humor więc dajemy radę. Kiedyś może i nam będzie pisane zostać rodzicami :) to życzę dużo zdrówka :**
 
Najpierw pewnie droznosc co? Mi lekarz mówił że przy inseminacji musi być droznosc chociaż jednego jajowodu inaczej nie ma szans... Ja się boję tego badania...
Tak, drożność niestety :frown: wcześniej jeszcze cytologia, wymaz... wszystko po kolei, wiec pewnie dopiero w marcu najwcześniej się uda podejść do próby. Najgorsze, ze tez nie ma gwarancji ...ale cóż. Trzeba mieć nadzieje, napewno się w końcu uda :sorry:
 
Tak, drożność niestety :frown: wcześniej jeszcze cytologia, wymaz... wszystko po kolei, wiec pewnie dopiero w marcu najwcześniej się uda podejść do próby. Najgorsze, ze tez nie ma gwarancji ...ale cóż. Trzeba mieć nadzieje, napewno się w końcu uda :sorry:
A w którym dniu cyklu jesteś? Nic straconego może teraz się udało albo w kolejnym... Trzeba wierzyć :)
 
Dziewczyny z tego co wiem to drożność jajowodow boli. Mi lekarz tego nie zalecał bo raz załapałam ale się nie udało. Tak więc głowa do góry wszystko przed nami. Byłam wczoraj na kontroli i torbieli nie ma. Owulacja wystąpiła ale my nie trafiliśmy.
Zaczęłam już od wczoraj brać clo i 17 stycznia na kontrolę. I oczywiście lekarz kazał mi 2 kg schudnąć bo mi się przybrało akurat 2 kg bo zauważył. Więc do kolejnej wizyty mam 1.5 tygodnia aby zlecić 2 kg
 
Jestem w 18dc, owu jeśli była to 15/16 dzień ... byłam w czwartek na monitoringu to pęcherzyk był mały (to był 13dc), w poniedziałek już była nisza i Pani gin powiedziała, ze widocznie szybko urósł . Także jakoś na ten cykl się nie nastawiam :-) :) ale racja - nadzieja umiera ostatnia .
Co do drożności to tez tak słyszałam i tez się tego obawiam, ale jak mus to mus. A jeśli chodzi o kilogramy - tez mam trochę nadprogramowych :-( :( i tez usłyszałam ze może dobrze by było zrzucić teoche , ale skoro owu występuje to czy to aż taki problem ?
 
Jestem w 18dc, owu jeśli była to 15/16 dzień ... byłam w czwartek na monitoringu to pęcherzyk był mały (to był 13dc), w poniedziałek już była nisza i Pani gin powiedziała, ze widocznie szybko urósł . Także jakoś na ten cykl się nie nastawiam :-) :) ale racja - nadzieja umiera ostatnia .
Co do drożności to tez tak słyszałam i tez się tego obawiam, ale jak mus to mus. A jeśli chodzi o kilogramy - tez mam trochę nadprogramowych :-( :( i tez usłyszałam ze może dobrze by było zrzucić teoche , ale skoro owu występuje to czy to aż taki problem ?
Wydaje mi się że nie powinno być z tym problemu... A masz nadwagę? O ile mogę o coś takiego zapytać
 
reklama
Podobno aby waga trzymała się w miejscu. Mam 163 cm i waże 62 kg a powinnam 55 kg więc te 7 kg jest za dużo
 
Do góry