reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Zrób test :) być może był cykl bez owulacyjne czasem tak jest albo jakieś plamienia... Ciężko stwierdzić... Piersi mnie swedza zawsze przed okresem ale dzisiaj to całe cialo mnie swędzi już 5 razy się mylam... Wysypki żadnej nie mam nie wiem co mi jest coś z hormonami może....

Witam z hormonami ok bo miałam chyba wdzystkie robione już sama nie wiem??

Wizyta w czerwcu dopiero wcześnie zdarzały mi się 2 lub 3 cykle które były równo po 40 dniach ale nigdy nie mialam po 14 od poprzedniego okresu jak dla mnie dziwne?! Muszę powiedzieć że przed miesiączka nigdy mnie nie sewdza piersi raczej są nabrzmiale bolące

Sama już nie wiem niby owulacja była przed tym plamieniem co wystąpiło podczas 10 dni a w 11 dniu okres 3 dni normalny był??
Potem zdziwienie bo właśnie ten po 14 dniach znowu @ przyszła?? Teraz czekam na @
 
reklama
Trzymam za was wszystkie kciuki. Ja wciąż czekam na okres ale wczoraj test negatywny. Miałam nadzieję że to clo mi pomoże... Widocznie jeszcze nie jest czas na nas

Ja też nadal czekam na @.
Dzisiaj 3 3dc , nadal dużo wodnisto kremowego śluzu.
Test robiłam w poniedziałek w 29 dc i był negatywny , czekam jeszcze do niedzieli i jesli @ się nie pojawi to robię test jeszcze raz.
 
Cześć dziewczyny, powiedzcie mi ile wam wzrasta temperatura ja jest po owulacji? Mi dziś skoczyło o 0.2 stopnie i się zastanawiam czy to nie za mało?
 
Dziewczyny idzie wiosna, będzie ciepło i więcej słońca a to wszystko sprzyja samopoczuciu a co dalej idzie wyluzowaniu i poczęciu [emoji16] nic się nie dzieje bez przyczyny! Będzie dobrze, będziemy zafasolkowane wkrótce!
 
Dziewczyny idzie wiosna, będzie ciepło i więcej słońca a to wszystko sprzyja samopoczuciu a co dalej idzie wyluzowaniu i poczęciu [emoji16] nic się nie dzieje bez przyczyny! Będzie dobrze, będziemy zafasolkowane wkrótce!
No trzeba w to wierzyć, chociaż ja już nie mam nadziei a na okres dalej czekam... Pewnie jutro przyjdzie.... Liczę się z tym że bez specjalisty się nie obejdzie... Skoro wyniki ok clo działało a ciąży i tak nie ma to musi być jakaś inna przyczyna...
 
No trzeba w to wierzyć, chociaż ja już nie mam nadziei a na okres dalej czekam... Pewnie jutro przyjdzie.... Liczę się z tym że bez specjalisty się nie obejdzie... Skoro wyniki ok clo działało a ciąży i tak nie ma to musi być jakaś inna przyczyna...

A mąż się badał? Może tu jest problem?
 
reklama
Do góry