reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Tak! Oby jedno zdrowe ale pomarzyć zawsze można
Dzięki dziewczyny! Ja również trzymam kciuki za was, za wszystkie staraczki
 
Trzymam kciuki za was wszystkie. Będzie dobrze, musi być. Czekam na pozytywne wieści
Ja mam jakieś załamanie... Nie wiem ludzie hcieszea się z każdej dobrej rzeczy napotkanej są szczęśliwi nie mając praktycznie nic... A ja... mi się chyba w du× × przewraca... Nie wiem może do psychologa musiałabym iść wygdać się.... Myślałam że jak kupimy psiaka bd lepiej bd mieli kim się zająć a tu jeszcze gorzej pełno obowiązków w sensie sprzątania a jestem pedantka i to mnie wykancza... Ciągle sprzątanie brak czasu dla siebie, nie wysypiam się do pracy chodzę z taką niechęcią... Zamiast cieszyć się z cudownego męża, domu, wycieczek... A przede wszystkim zdrowia.... To ja mam depreche.... Coś czuję że może tak ma być ze nie mamy mieć dzieci bo wtedy juz totalnie może wpadnę w jakąś depresję... Nie wiem co mi jest....
Ale za was kochane trzymam ciągle kciuki❤️
 
Czesc dzis jest 13dc z clo i btlam dzis na usg. Endo nienwiem ile ma bo moja lekarka jest DAREMNA!... endo nie wiem, ile pecherzykow nie wiem.. podobno sa alebile i jakie duze nikt nie wie... owu mam miec BYC MOZE od poniedzialku... tzn tez nie wiadomo kiedy... porazka z ta lekarka. Zapisalam sie prywatnie do bdb ginekologa na piatek. To bd 15dc wiec mysle ze nic straconego... pytam ja czy moze jakas luteina czy cos uslyszalam "luteina dziala antykoncepcyjnie" eee cooo?! Porazka! Niby dala mi w koncu te recepte na luteine ale znow na clo juz nie i musialam sie dopraszac... porazka w piatek ide do speca. Oby cos podratowal ten cykl bo mam juz poczatki depresji przez te glupia babe...
 
Czesc dzis jest 13dc z clo i btlam dzis na usg. Endo nienwiem ile ma bo moja lekarka jest DAREMNA!... endo nie wiem, ile pecherzykow nie wiem.. podobno sa alebile i jakie duze nikt nie wie... owu mam miec BYC MOZE od poniedzialku... tzn tez nie wiadomo kiedy... porazka z ta lekarka. Zapisalam sie prywatnie do bdb ginekologa na piatek. To bd 15dc wiec mysle ze nic straconego... pytam ja czy moze jakas luteina czy cos uslyszalam "luteina dziala antykoncepcyjnie" eee cooo?! Porazka! Niby dala mi w koncu te recepte na luteine ale znow na clo juz nie i musialam sie dopraszac... porazka w piatek ide do speca. Oby cos podratowal ten cykl bo mam juz poczatki depresji przez te glupia babe...
Trafiłaś na jakąś niekompetentna osobę. Dobrze ze znalazłaś innego lekarza.
 
reklama
Trafiłaś na jakąś niekompetentna osobę. Dobrze ze znalazłaś innego lekarza.
No jestem rozczarowana... ona jest dobra zeby przepisac anty co miesiac i to wszystko... mysle ze w piatek cos ruszy... na to wychodzi ze w zeszlym cyklu tez nie wiedziala czy ta owulacja byla czy nie... napewno nie wystepuje ona u mnie w czasie jak na ulotce jest z clo. Miedzy 13-15dc. U mnie jest pozniej.... czyli jalby bez clo
 
Do góry